Структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді виконкомів міських рад, райдержадміністрацій
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді виконкомів міських рад, райдержадміністрацій

Телефонний довідник

структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді міських рад, райдержадміністрацій

станом на 01.06.2018

 

Начальник відділу/сектору

Співробітники відділу/сектору

Відділ/сектор

ПІБ

Телефон

ПІБ

Посада

1

АВДІЇВКА

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

Фень

Олена

Григорівна

(06236) 3-99-95

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript


Васильєва

Євгенія

Олександрівна

Спеціаліст

2

БАХМУТ

(АРТЕМІВСЬК)

Управління молодіжної політики та у справах дітей

Махничева

Людмила

Олексіївна

(06274) 4-93-58

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Ковальова

Ганна

Олександрівна

Нач. відділу молодіж. політики управління

(06274)

4-01-64

3

ВУГЛЕДАР

Відділ у справах сім’ї та молоді

Діденко

Марина

Олександрівна

(06273) 6-50-91

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Бойко

Світлана

Вікторівна

Головний спеціаліст

4

ТОРЕЦЬК

(ДЗЕРЖИНСЬК)

Відділ з питань молоді та спорту

Могілка

Вікторія

Миколаївна

(06247) 4-32-91

mol.sport@ Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Борисов

Віталій

Валерійович

Головний

спеціаліст

5

МИРНОГРАД

(ДИМИТРОВ)

Сектор у справахсім’ї та молоді

Самопаленко

Тетяна

Олександрівна

(06239) 54-23-19

MolodDimitrov@yandex.ua

Засипка

Наталія

Андріївна

Спеціаліст 1 категорії

6

ДОБРОПІЛЛЯ

Відділ у справах сім’ї та молоді

Баранець

Світлана

Костянтинівна

(06277) 2-55-79

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript


Гільмулліна

Оксана

Олександрівна

Головний

спеціаліст

7

ДРУЖКІВКА

Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму

Пивовар

Юлія

Анатоліївна

(06267) 4-31-30

ispolkomdru@ukr.net

Осадча

Олена

Олегівна

Головний спеціаліст

(06267)

4-31-30

8

КОСТЯНТИНІВКА

Відділ у справах сімї і молоді

Ткаченко

Світлана

Леонідівна

(06272) 4-02-85

molodesh-ua@i.ua

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Леонова

Олена

Анатоліївна

Головний спеціаліст

9

КРАМАТОРСЬК

Управління з гуманітарних питань

Гореславець

Андрій

Миколайович

(06264) 5-95-58

(0626) 48-99-93

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Kramatorsk.molod

@krm.gov.ua

Страшко

Володимир

Іванович

Сквірська

Марія

Володимирівна

Начальник

відділу мол. політики

Головний спеціаліст

(06264)

8-99-93

10

ПОКРОВСЬК (КРАСНОАРМІЙСЬК)

Сектор у справах сімї та молоді управління сім ї, молоді та спорту

Штурхецька

Яна

Вікторівна

(06239) 52-18-83

kssmkr@ukr.net

Лежньова

Вікторія

Володимирівна

Головний спеціаліст

11

ЛИМАН (КРАСНИЙ ЛИМАН)

Відділ національно-патріотичного виховання молодіта спорту управління освіти, молоді та спорту

Рокочий

Олексій

Олексійович

(06261) 4-12-79

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Слаута

Тетяна

Михайлівна

Головний спеціаліст

12

МАРІУПОЛЬ

Відділ у справах сім’ї Департаменту соціального захисту населення

Бойченко

Ірина

Василівна

(0629) 52-95-77

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Родіті

Галина

Анатоліївна

Головний спеціаліст

Відділ молодіжної політики Департаменту культурно-громадського розвитку

(0629) 40-98-47

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Караулан

Лариса

Олександрівна

Спеціаліст

I категорії

13

НОВОГРОДІВКА

Відділ у справах сімї, молоді та спорту

Мантурова

Олена

Миколаївна

(06237) 3-40-41

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Суханова

Наталія

Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії

14

СЕЛИДОВЕ

Сектор у справах сім ї та молоді

Слепко

Лариса

Миколаївна

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Чернобривцев

Віталій

Володимирович

Спеціаліст 1 категорії

15

СЛОВ’ЯНСЬК

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту

Міщенко

Олександр

Миколайович

(06262) 3-50-76

molod@slavrada.gov.ua

Брянська

Поліна

Володимирівна

Спеціаліст 1 категорії

16

БАХМУТСЬКИЙ (АРТЕМІВСЬКИЙ)

Сектор у справах сім’ї молоді та спорту

Тишакова

Ірина

Миколаївна

(06274) 4-71-21

artem-r@artemovsk.dc.ukrtel.net

irina.tishakowa@yandex.ua

Брильова

Ольга

Миколаївна

Головний спеціаліст

17

ВОЛНОВАСЬКИЙ

Відділ у справах сімї, молоді та спорту

(06244) 4-14-24

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

volnovmolod_219@ukr.net

Полянчич

Артур

Миколайович

Провідний спеціаліст

18

ВЕЛИКОНОВО-СІЛКІВСЬКИЙ

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту

Алчієва

Тетяна

Олександрівна

(06243) 2-20-93

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Бірюшова

Любов

Павлівна

Головний

спеціаліст

19

НІКОЛЬСЬКИЙ (ВОЛОДАРСЬКИЙ)

Відділ у справах сімї, молоді та спорту

Кубарєв

Олександр

Володимирович

(06246) 2-10-94

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Тімченко

Олена

Русланівна

Провідний

спеціаліст

20

ДОБРОПІЛЬСЬКИЙ

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту

Кучманова

Світлана

Володимирівна

(в.о.зав.сектору)

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript


Луценко

Ольга

Андріївна

Головний спеціаліст

21

КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ

Відділ культури, молоді, спорту і туризму

Казімір
Вікторія
Вікторівна

(06272) 2-33-04

00183561@mail.gov.ua

Уварова

Олена

Вікторівна

Головний спеціаліст

22

ПОКРОВСЬКИЙ (КРАСНОАРМІЙСЬКИЙ)

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

Федорціва

Лариса

Василівна

(06239) 2-14-04

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

molodkrasnrda @ukr.net

Котова

Євгенія

В ячеславівна

Головний

спеціаліст

23

МАР'ЇНСЬКИЙ

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

Грибань

Оксана

Миколаївна

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript


 

Ворона

Микола

Володимирович

Головний спеціаліст

24

ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту

Кухтик

Тетяна

Миколаївна

(06269) 2-19-41

kuhtik75@ukr.net

Монід

Антоніна

Анатоліївна

Головний спеціаліст

25

МАНГУШСЬКИЙ

(ПЕРШОТРАВНЕВИЙ)

Відділ у справах сімї, молоді та спорту

Айко

Олег

Миколайович

(06297) 2-41-62

per.a@dn.gov.ua

per.molod@gmail.com

Сторожніченко

Людмила

Костянтинівна

Головний спеціаліст

26

СЛОВ'ЯНСЬКИЙ

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

Костянецький

Іван

Миколайович

02933210@mail.gov.ua

Рахліна К.Ю.

Демченко Ю.

Головний спеціаліст

27

ЯСИНУВАТСЬКИЙ

Головний спеціаліст у справах сім’ї, молоді та спорту

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

yas.molodsport@ukr.net

Стекачов

Костянтин

Сергійович

Головний спеціаліст