Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Наші партнери

Донецький обласний благодійний фонд «Зірки та зірочки»

 

Донецький обласний благодійний фонд «Зірки та зірочки» створено в 2007 році.
Засновник ФОНДУ – ПАТ «Донецькоблгаз».
Основні цілі та завдання фонду - здійснення благодійної діяльності, спрямованої на пошук і підтримку талановитих дітей та молоді у різних жанрах культури і мистецтва.
Популяризація творчості дітей та молоді через пресу, радіо, телебачення.
Надання допомоги і підтримки керівникам творчих колективів, вчителям, обдарованим дітям із малозабезпечених і багатодітних сімей.
Сприяння в організації та проведенні благодійних акцій, фестивалів, концертів, виставок, спрямованих на збереження, підтримку і розвиток культурних і духовних цінностей народів України.
Основні проекти ФОНДУ:
- Міжрегіональний телефестиваль «Зірки та зірочки» існує з 1997 року. Інформаційний спонсор і виробник телеверсий фестивалю - Донецька обласна державна телерадіокомпанія. Головний меценат фестивалю - ПАТ «Донецькоблгаз».
Організаційна підтримка – Управління у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації, Донецький обласний Палац дитячої та юнацької творчості.
- Донецький міський турнір з боулінгу серед школярів «Bowling Star» - стартував у 2010 році за організаційної підтримки Управління освіти Донецької міської ради.
- Відкритий дитячий фестиваль «Зоряні малята» для самих маленьких дітей у віці від 3 до 7 років.


AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна неполітична, некомерційна організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню соціальних проблем, представлена в 107 країнах світу. Організація, яка об'єднує 23 тисячі студентів в 110 університетах та керована студентами і молодими фахівцями, які цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.

За допомогою численних міжнародних можливостей, ми надаємо нашим учасникам професійний та персональний досвід для того що б вони могли робити позитивні зміни в тій сфері, в якій хочуть розвиватися.
Члени Організації працюють над вирішенням соціальних та економічних проблем, які існують у суспільстві. У зв'язку з цим, молоді люди, які приходять до нас, обирають напрямок в якому хочуть зробити позитивні зміни, наприклад: підприємництво, соціальна відповідальність бізнесу, фінанси, освіта, енергія, проблема ВІЛ / СНІД.
У процесі розвитку AIESEC важливе місце виділяється міжнародній програмі стажувань, яка надає молодим людям можливість реалізувати свої знання і навички на практиці. Щорічно AIESEC International надає можливість молоді реалізувати себе у:
5 000 лідерських позиціях
350 конференціях
3 500 професійних стажуваннях за кордоном
Ми сприяємо розвитку молоді з глобальним мисленням, тим самим надаючи організаціям і компаніям можливість працювати з молодими людьми всього світу. Ми співпрацюємо з більш ніж 3 000 таких організацій та компаніями, як PricewaterhouseCoopers, DHL, ООН, P & G, Coca-Cola, Microsoft, General Electric, Electrolux, Міжнародний банк. В Україні представництва AIESEC працюють у  найбільших містах.


Міжнародна громадська організація розлучених татів-інвалідів «Міжнародний Союз мужніх татусів»


Міжнародний Союз Мужніх Татусів є міжнародною громадською організацією розлучених татів-інвалідів, що самотужки виховують дітей.
Рада Міжнародного Союзу Мужніх Татусів (МСМТ) у 1997 році здійснила за підтримкою Фонду «Відродження» першу міжнародну Європейську конференцію «Тати-інваліди і журналісти за права дітей», започаткувала Міжнародні Сімейні Ігри. Вже є досвід проведення їх у 1999, 2002, 2011 роках. Організацією розроблені нагороди: орден «Тато світу» та медаль «За відродження татівства», які зареєстровані міністерством юстиції України. За пропозиціями Ради МСМТ утворено чотири нові закони щодо найкращого забезпечення виховання дітей і захисту їх прав.

Президент МСМТ - Михайло Коновалов  а/с 61, м. Слов’янськ, Донецька обл., 84122, Україна
Контактні телефони:  +38 095 051 84 91,    +38 066 353 55 74
e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
www.papakind.org


Донецька обласна Ліга ділових і професійних жінок


Донецька обласна Ліга ділових і професійних жінок (Ліга) – добровільна, неприбуткова, неполітична організація, що об'єднує жінок–фахівців, професіоналів у економіці, виробництві, бізнесі, науці, культурі, медицині тощо

Донецька обласна Ліга ділових і професійних жінок була заснована 19 грудня 1995 року та зареєстровано 8 травня 1996 року Управлінням юстиції в Донецькій області (№ 177).
Цілі Ліги:

об'єднання зусиль ділових, професійних жінок, жінок – фахівців і підприємців для дотримання і захисту їх законних соціальних, економічних і політичних інтересів, надання допомоги і підтримки в становленні та розвитку жіночих ділових ініціатив і підприємництва.
посилення ролі жінок і їх впливу на економічне, політичне і соціальне життя суспільства до рівноправного з чоловіками становища;
припинення всіх проявів дискримінації за ознакою статі в економічній та соціальній життя.
Ліга – член Міжнародної Федерації Ділових та Професійних Жінок, Жіночого Консорціуму України.


Основні напрями діяльності Ліги:
допомогу громадянам, які опинилися в кризовій ситуації, постраждали від торгівлі людьми, які стали жертвами насильства;
економічний розвиток громадян, сприяння зайнятості, самозайнятості, підприємництву;
підтримка організацій Третього сектора.

На базі Ліги створені і працюють: Телефон Довіри для всіх громадян (з проблем працевлаштування за кордоном та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми), Телефон Довіри для чоловіків (з проблем працевлаштування чоловіків за кордоном та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми), Консультаційний пункт з проблем працевлаштування, в т. ч. за кордоном, Регіональний кризовий центр «Жінка для жінки», Центр підтримки бізнесу, в т. ч. – жіночого, Комп'ютерний центр IDEA, Тренінгова програма, Програма допомоги постраждалим від торгівлі людьми, Жіночий інформаційний центр.
Принципи роботи анонімність, конфіденційність, професіоналізм.

У ЛІЗІ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ:
Консультації - соціально-психологічні; «Впевнена поведінка при працевлаштуванні»; «Успішне працевлаштування»; «Мій перший крок в бізнес»; «Робота за кордоном: міфи та реальність».
Курси професійних навичок: «Основи роботи з комп'ютером»; «Основи роботи в мережі Інтернет»; «Основи роботи з мультимедійними даними»; «Основи веб-дизайну»; «Основи роботи з текстом»; «Основи роботи з презентаціями»; «Основи роботи з таблицями»; «Основи діловодства / машинопис».
Бізнес-курс «Як створити власний бізнес»
П'ятитижневий або двотижневий
В програмі навчання: Бізнес-планування, Юридичне обґрунтування підприємницької діяльності, Маркетинг, Менеджмент і організація виробництва, Фінансове обгрунтування бізнесу. Ризики у підприємницькій діяльності, Бухгалтерський облік і звітність підприємців, Правовий захист бізнесу
Курс розрахований як на початківців, так і для тих, хто планує розвинути свій бізнес.
Завершенням курсу вважається презентація та захист бізнес-планів.
Заняття проводять викладачі вищої школи з досвідом роботи в підприємництві.
КОМПЛЕКСНА ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ: - психологічна допомога;- матеріальна допомога;- медична допомога;- відновлення втрачених документів;- юридична допомога;- надання тимчасового і безпечного притулку;- інше, виходячи з потреб постраждалої людини.

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Web-site: www.bpw.donetsk.ua


Творче об'єднання «Фестивальний портал» - це інтернет-проект, створений для просування інформації про конкурсах, фестивалях, добродійних акціях, соціальних проектах і т. д. Проект розроблений за сприяння ДОБФ «Зірки та зірочки». Керівник проекту - Е. Некрасова. Офіційний сайт f-portal.com.ua

Основна тематика наданої інформації – творчість у всіх його проявах.
Учасники творчого об'єднання – організатори заходів фестивального формату, що надають інформацію про своїх проектах.
Цільова аудиторія – творчо обдаровані діти, молодь та дорослі, які проживають на території Донецької області і за її межами.
Творче об'єднання «Фестивальний портал» - надійний помічник у виборі фестивалю конкурсу для початківців і вже досвідчених артистів Донбасу.
Основні розділи «Фестивальний портал»
Для талановитих людей – сторінка «каталог фестивалів» – тут всі фестивалі у часовій послідовності, а також прямі посилання на сайти конкурсів і фестивалів. Крім того, на головній сторінці завжди висвітлюються три найближчих заходи.
Для організаторів – сторінка «умови співпраці» – тут організатори можуть укласти угоду про розміщення свого фестивалю на сторінках «Фестивального порталу». Важливою умовою є те, що проект повинен мати позитивні відгуки і рекомендації. Нові проекти розміщуються на порталі без рекомендацій.
Для конкурсантів – сторінка «форум» – тут учасники обмінюються думками про те чи іншому заході. Думка форумчан відіграє дуже важливу роль – якщо проект не визнаний учасниками – розглядається питання про видалення фестивалю зі сторінок порталу.
Для друзів – сторінка «партнери» – тут інформація про наших партнерів, які можуть надати учасникам, організаторам допомогу в реалізації їх творчих планів (звук, світло, піротехніка, фото, відео, поліграфія, аеродизайн та багато іншого)
Простіше кажучи, на Фестивальному порталі є все, що стосується
ТВОРЧОСТІ!

Керівник проекту - Олена Некрасова
м. т. 0501606183


Молодіжна громадська організація «Спортивно-культурний клуб «ОБЕРІГ»


Молодіжна громадська організація «Спортивно-культурний клуб «ОБЕРІГ» зареєстрована 8 серпня 2006 року на базі Костянтинівського технікуму Луганського національного аграрного університету, створена з числа викладачів та студентів.
Основна мета діяльності – сприяння фізичному розвитку молоді, пропаганда здорового способу життя, захист прав та задоволення законних соціальних, екологічних та науково-просвітницький інтресів молоді.
Екологічна і волонтерська діяльність
Брали участь у міжнародному екологічному науковому волонтерському таборі у регіональному ланшафтному парку «Клебан-Бик». За підсумком був виданий науковий підручник «Ковила вздовж води» - нариси до літопису природи РЛП «Клебан-Бик».
Проведена Всеукраїнська волонтерська екологічна акція на горі Говерла у 2008 р.
Також проводяться заходи, направлені на захист навколишнього середовища за допомогою створення еколого-спортивних таборів та трудових загонів.
Організація брала участь у відкритому молодіждному форумі Донбасу «Молодь без кордонів», проводила екологічну конференцію «Основні екологічні проблеми України» серед викладачів Донецької області та серед школярів м. Костянтинівка.
Спортивна діяльність
Постійна участь у міських, районних, обласних, всеукраїнських змаганнях з волейболу серед юнаків.
Проведення в технікумі обласних турнірів з волейболу «Молодь за здоровий спосіб життя», присвячених Дню Перемоги.
Залучення молоді району та міста до занять фізичною культурою та спортом.
Культурна діяльність
Участь у проведенні обласного фестивалю військово-патріотичної пісні «Нехай пам'ять говорить».
Адреса: 85103,Донецька обл., м. Костянтинівка, вул.. Учбова, 1

Сайт: ktlnau.narod.ru/oberig.html

 

Президент клубу: Какаулін Андрій Олексійович

 

Тел. керівника: (050)2936005

 

Ел. пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен JavascriptДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДІЖНА ІНІЦІАТИВА МІСТ»

«МОЛОДІЖНА ІНІЦІАТИВА МІСТ» - молодіжна громадська організація, яка створена з метою захисту законних прав та інтересів своїх членів у різноманітних сферах суспільного життя, розвитку і соціального становлення молоді, популяризації волонтерської діяльності, створення умов для інтелектуального, культурного та творчого розвитку молоді, створення системи організації дозвілля молоді.
Основні завдання організації:
- популяризація волонтерської діяльності серед молоді;
- сприяння підвищення загального рівня правової освіти молоді;
- сприяння організації системи заходів, спрямованих на пропаганду, розвиток і підтримку здорового способу життя серед молоді;
- всебічна підтримка молодих людей в розробці та здійсненні прогресивних, інноваційних ідей і програм в усіх галузях діяльності;
- сприяння організації культурно-масових заходів для молоді;
- сприяння культурному розвитку та духовному збагаченню української молоді;
- підвищення правової культури молоді, подолання правового нігілізму, сприяння зміцненню стабільності в державі;
- сприяння організації наукових, культурно-масових і спортивних заходів;
- сприяння розробки інноваційних технологій для молоді.

В рамках організації здійснюють свою діяльність такі програми, проекти та акції:

проект «Добре серце»;

програма творчого розвитку дітей-сиріт «МИТЬ щастя»;

проект «Школа волонтерів»;

екологічна програма «Чисто Донецьк»;

проект »Справа для душі».

Якщо ти молодий, повний сил і бажання допомогти іншим, не замислюючись, реалізуй свій потенціал;
Якщо ти отримуєш від життя все, постарайся подарувати цю радість та молоді;
Якщо твоє серце добре, світле і щедре, поділись своїм теплом з іншими;
Якщо у тебе є можливість, поліпшити чиєсь життя, привнести в неї хоч крихту щастя і добра, зроби це;
Якщо ти відчуваєш, що здатний на багато що, прагнеш до всього по-справжньому гідного, приєднуйся до Мігу!
І якщо Ви відчуваєте в собі бажання і сили допомогти іншим – відкрийте душу для світлих справ, приєднавшись до організації «Молодіжна ініціатива міст»!
Даруйте добро іншим – і воно неодмінно повернеться до вас сторицею.

тел.: 066 820 02 46; 050 927 99 10.
E-mail организации: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript


Донецька округа Пласту — Національної скаутської організації України Донецька округа Пласту — НСОУ є Донецькою обласною молодіжною організацією.

Станом на 2012 рік складається з 8 осередків (“станиць”): міста Донецьк, Краматорськ, Авдіївка, Слов'янськ, Маріуполь, Красний Лиман, Комсомольське (Старобешівський район), с. Миколаївка (Красноармійський район). Загальна чисельність членів 150 осіб. Найдавнішими осередками є Станиця Донецьк (початок діяльності - 1992 рік; офіційна реєстрація в органах державної влади — 2000 рік) та Станиця Краматорськ (початок діяльності — 1997 рік; офіційна реєстрація в органах державної влади — 1998 рік). Члени Донецької округи проводять заходи місцевого (станичного та міжстаничного), окружного (обласного) та всеукраїнського рівня. Беруть участь у міжнародних пластових (скаутських) заходах. Для проведення своєї статутної діяльності (громадянське і патріотичне виховання молоді; пропаганда здорового способу життя) активно співпрацюють з органами місцевої влади міського та обласного рівня.

Постійно проводяться наступні заходи: краєзнавчий виховний табір «Лісова фортеця», наметові табори для дітей 11-17 років, метою яких є ознайомлення з Пластом, навчання практичним навичкам життя в природі, краєзнавчі пошуки, табір «Скарби вербової скрині», Окружна Пластова Спартакіада „Турнір Срібної Шпаги”( змагання із ігрових видів спорту, поєднані з творчими та мистецькими конкурсами), щорічна Акція «Віфліємський вогонь миру» (перед Різдвом передача символу віри і добра до навчальних закладів, лікарень, інтернатів області).

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №53925/1/1-11 про виконання Постанови Верховної ради України від 01.11.2011 №3984-У1 «Про відзначення 100 – річчя українського скаутського руху» протягом 2012 року було проведено ряд заходів з відзначення 100 – річчя українського скаутського руху в Донецькій області: десятиденний мандрівний табір «Холодноярська проща- 2012» .Холодний Яр( Черкаська область)- край гетьманської України, де зароджувалась Україна як держава, окружне свято Весни – туристична зустріч представників скаутських організацій Донецької області, Міжрегіональне Джемборі для наймолодших скаутів «Зов прерій» в селі Красному Донецької області, міжстаничний виховний табір «Земля велетнів» для дітей 7-11 років в селі Зелений Гай Волноваського району Донецької області, окружний мандрівний табір «Вітер степів Донеччини», участь у Ювілейній Міжнародній Зустрічі та Національному Скаутському Джемборі, круглий стіл «Партнерство скаутських організацій і органів державної влади в формуванні здорового способу життя дітей та молоді області»; прес – конференція «Пласт як волонтерська організація: можливості, досвід, перспективи», відмінністю якої було те, що ведення конференції було доручено представникам дитячих та молодіжних засобів масової інформації.

Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації тісно співпрацює з скаутськими організаціями області починаючи з 2008 року, після виходу Указу Президента України від 28 березня 2008 року №279/2008 «Про заходи щодо сприяння розвитку пластового (скаутського) руху в Україні та прийняття офіційно на 38 Світовій скаутській конференції у Кореї України до складу Світової організації скаутського руху, яка об’єднує понад 32 мільйони молоді на всіх континентах.

Починаючи з 2010 року члени скаутських організацій являються активними учасниками таких обласних проектів як, обласне відкрите наметове містечко «Чумацький шлях», обласної програми «Волонтерський рух Донеччини» та входять до складу організаційних комітетів і являються відповідальними за проведення майстер – класів, спортивних та творчих заходів, присвячених Дню незалежності України.

Олександр Воловенко: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Тетяна Переверзєва: 050 – 150-58-88


Координаційна рада молодих юристів України  при Міністерстві юстиції України


Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України (КРМЮ України) – консультативно-дорадчий орган при Міністерстві юстиції України.
Мета КРМЮ – узгодження зусиль молодих юристів в утвердженні високої ролі професії юриста в Україні, координації діяльності, пов’язаної з підвищенням якості підготовки фахівців у галузі права, залучення молодих правників до нормотворчих процесів, здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи, формування активної позиції нового покоління юристів.
До складу Координаційної ради молодих юристів України входять провідні правники України, лідери громадських організацій, молоді вчені, державні службовці, представники юридичних компаній. Першим головою КРМЮ був В’ячеслав Бігун (кандидат юридичних наук, екс-редактор Юридичної газети, вчений, громадський діяч, юрист Європейського суду з прав людини). Наразі КРМЮ очолює Андрій Бутенко (кандидат історичних наук, декан юридичного факультету Європейського університету). Вже протягом 5 років правничу молодь Донеччини представляє у цьому поважному органі представляє Антон Сошников (лауреат «молодіжної» Премії Уряду та Верховної Ради України).
КРМЮ виступила ініціатором чисельних громадських проектів та акцій: виставки-форуму «Правники-суспільству», Української академії права, всеукраїнських правничих шкіл та інших.
Ініціатива КРМЮ Всеукраїнський тиждень права стала національної традицією, на підставі Указу Президента України.

Офіційна сторінка в мережі Інтернет http://www.krmj.org.ua
Голова КРМЮ – Андрій Бутенко ( Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , 0503512339)
Голова Секретаріату КРМЮ – Ярослав Барков ( Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , 0989500720)


Донецький молодіжний дебатний центр – громадська організація

Місія організації
Сприяння розвитку громадянського суспільства, шляхом розробки та реалізації освітніх та соціальних проектів і програм
Задачі Донецького Молодіжного Дебатного Центру
Розвиток громадських ініціатив
Основою розбудови правового суспільства є активна життєва позиція кожного його члена. Одною з головних задач Дебатного центра є всебічне сприяння, інформаційна і консультаційна підтримка всіх починань, спрямованих на ефективні зміни в сучасному Українському суспільстві. Всі програми Центру містять елемент розвитку громадських ініціатив
Формування і розвиток знань і практичних навичок
Діяльність центру спрямована на надання можливостей особистого розвитку клієнтів Центру. Задача здійснюється шляхом реалізації освітніх та психологічних програм, спрямованих на отримання їх слухачами соціально важливих знань, практичних навичок. Використання сучасних інтерактивних методик в процесі навчання дозволяє використовувати отриманий досвід в різних сферах суспільного життя. Центр приділяє велику увагу концепції рівних можливостей для всіх членів суспільства незалежно від їх статі, національності та соціального статусу. Саме тому до цільової аудиторії Центру належать школярі, студенти, молодь, вчителі та викладачі, представники груп ризику, люди, що знаходяться у конфлікті із законом, громадські організації, державні органи та органи місцевого самоврядування
Захист прав та представництво інтересів дітей та молоді в місцевих та регіональних органах влади
Захист прав людини в сучасному українському суспільстві набуває великого значення у зв’язку з повсякденними прикладами їх порушення, що підриває авторитет держави та затруднює формування громадського суспільства. Дебатний центр робить свій внесок в поліпшення правової ситуації через лобіювання та захист інтересів молодого покоління в місцевих та регіональних органах влади. Діяльність Центру сприяє встановленню ефективного діалогу між молодими людьми та державними структурами з метою надання молоді можливості реалізації власних прав.
Сприяння інтеграції України в світову спільноту
Діяльність Центру в цьому напрямку допомагає членам українського суспільства відчувати себе частиною світової спільноти. Через участь у міжнародних проектах, що реалізуються Дебатним Центром, учасники отримують можливість перейняти міжнародний досвід та використати отримані знання в рідній країні. Набутий міжнародний досвід дозволяє підвисити ефективність діяльності за іншими напрямками роботи Центру. Велике значення приділяється встановленню міжнародних партнерських відносин як на особистому, так і на державному рівні.

Контакти:

Дьомкіна Валентина   +380 50 47 06 999

Собченко Ольга         +380 50 47 29 961

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript


Громадська організація жінок, жінок-інвалідів за відродження українських національних традицій "АНАСТАСІЯ"

+38 062674-23-86 Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript     http://anastasiya.org.ua/

Громадська організація «Анастасія» існує більше 10 років створена була по темі «Відродження українських національних традицій», чим і займається на протязі цих років. Пострадянський синдром доживає свої останні часи, що ускладнює наше життя. На зламі віків завжди відбуваються катаклізми в які ми також потрапили. Сучасна цивілізація досягла високого рівня, але Українська нація винищувалась на протязі віків і тому ми «маємо те, що маємо».м.Дружківка. Громадське об'єднання Анастасія.

Ми прагнемо до кращого Європейського рівня усвідомлюючи, що європейської ментальності ми досягнемо тоді, коли поєднаємо сучасні тенденції з глибинними національними особливостями, які нам передаються генетично.

Ми приймаємо участь у фестивалях, ярмарках, різного роду презентаціях від міжнародного до місцевого рівня. Маємо більше 50 дипломів та подяк. Працюємо в напрямку відродження національних традицій через сучасні дизайнерські розробки українського одягу з елементами стародавньої вишивки, яка завжди була оберігаючим елементом як для індивідуальної особи, так і для родини та роду взагалі на основі традиційних знань та вірувань наших пращурів.

Ми також залучаємося до теми реабілітації та адоптації незахищених верств населення та інвалідів через народно-прикладне мистецтво.

Власноруч виготовляємо сучасний жіночий, чоловічий та дитячий одяг з домотканого полотна з елементами ручної та машинної вишивки.

Вклад нашої організації в суспільство стає вагомішим коли до нього залучаються інваліди, молодь, пенсіонери.

Серед виробів членів нашої організації:вироби з бісеру (бісероплетіння); картини; ляльки, ляльки-мотанки; обереги, домовички; сорочки жіночі, чоловічі; вишиті сукні.