Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Вінниця запрошує до участі у фестивалі «Будь молодим - живи активно»

Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Платформа Розвитку Особистості» за підтримки Міністерства молоді та спорту України з 03 по 05 червня 2016 року проводить Всеукраїнський фестиваль «Будь молодим - живи активно», спрямований на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя серед молоді.

 

В рамках Фестивалю відбудуться показові виступи зі Street workout-у, проведення майстер-класів учасниками для молоді Вінниччини та буде проведено нічний квест для команд з інших областей, який потребуватиме початкових умінь зі спортивного орієнтування, знань з історії країни тощо.

В останній день пройде семінар-нарада з обміну досвідом та представленням кращих практик різних областей з реалізації заходів в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

До участі запрошуються делегації областей у кількості 4 осіб: 2 особи, які займаються Street workout, 1 особа, яка має навички зі спортивного орієнтування на місцевості, та 1 особа, яка є координатором обласного етапу Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

Витрати на проживання та харчування учасників здійснюється за рахунок приймаючої сторони, проїзд – за рахунок сторони, яка направляє делегацію.

Заявки просимо надіслати до 17:00 год. 10 травня 2016 року на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript з темою «Будь молодим – живи активно».

Контактні особи: Гайдей Анастасія Вікторівна, головний спеціаліст відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями, тел.: (0432) 56-20-24; (063)304-1358. Кобися Микола Володимирович, координатор проекту, (093)150-1881.

 

Додатки:

проект сценарного плану,

форма заявки на участь в заході.