Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Житомир запрошує до участі у Всеукраїнському патріотичному вишкільному таборі «Нащадки козацької слави»

Відповідно до Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки", з 13 по 17 червня у м. Житомирі на базі 95 окремої аеромобільної бригади (проспект Миру, 33) управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації спільно з Мінмолодьспорт проводить Всеукраїнський патріотичний вишкільний табір «Нащадки козацької слави», спрямований на практичну підготовку молоді до захисту України, популяризацію служби в ЗСУ та підвищення престижу професії військових.

 

З учасниками заходу будуть проводитись заняття: освоєння військових спеціальностей: стрілецька підготовка, тактико-медична підготовка, розвідувальна підготовка, стройова підготовка, десантна підготовка.

Для участі у заході від Донецької області направлятимуться 8 осіб (7 осіб допризовного віку, 17-25 років,1 керівник).

Список учасників відправити на електрону адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

При собі мати військово-спортивну форму та взуття.

Проїзд, з м. Киева до м. Житомира та у зворотному напрямку, а також харчування учасників заходу здійснюватимуться за рахунок приймаючої сторони. Контактні особи: Шмаюн Тетяна Михайлівна, начальник відділу молодіжної га сімейної політики. Тел. 067-412-54-60.

Додатково. План проведення заходу