Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні запрошує до участі у національному молодіжному відеофестивалі PLURAL+ UKRAINE

Представництво Міжнародної організації з міграці (МОМ) в Україні запрошує молодь віком від 16 до 25 років взяти участь у національному молодіжному відеофестивалі PLURAL+ UKRAINE, який ставить за мету зацікавити молодь в Україні у даному питанні та висловити власні думки й ідеї щодо міграції, розмаїття та соціальної інтеграції в Україні шляхом створення коротких відео на ці теми.

 

Бажаючі взяти участь у відеофестивалі знайдуть всю необхідну інформацію у Правилах та вимогах для участі у відеофестивалі PLURAL+ UKRAINE та Заявці на участь.

У разі виникнення додаткових запитань щодо фестивалю, звертайтеся до Анастасії Винниченко за тел. +38 044 568 50 15 або пишіть на електронну пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Комплекти документів, що містять заповнену та підписану форму заявки та DVD диск з відео, повинні бути надіслані поштою до 18:00 (за київським часом) у середу, 31 серпня 2016 року.

 

У конкурсі можуть взяти участь громадяни України віком від 16 до 25 років, які проживають в Україні та які тимчасово перебувають за кордоном, а також іноземні громадяни віком від 16 до 25 років, які на законних підставах перебувають в Україні. Відбіркова комісія формуватиметься з представників МОМ та партнерських організацій.

Кожна робота буде оцінена принаймні двома членами Відбіркової комісії. На основі цієї оцінки Відбіркова комісія обере переможців.

Рішення Відбіркової комісії є остаточними і не підлягають перегляду. Автори трьох найкращих відео отримають призи від Представництва МОМ в Україні та партнерських організацій та будуть запрошені відвідати концерт, присвячений 65-й річниці МОМ у світі та 20-й річниці роботи Представництва МОМ в Україні.

Представництво МОМ в Україні заохочує учасників національного відеофестивалю PLURAL+ UKRAINE також надсилати свої відео для участі в глобальному конкурсі PLURAL+. Деталі участі доступні на веб-сайті http://pluralplus.unaoc.org/.