Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Мінмолодьспорту запрошує на тренінг "Молодіжний працівник" у Луцьку

Запрошуємо до участі в Базовому тренінгу Програми «Молодіжний працівник» в місті Луцьк 8-11 грудня 2016 року. Міністерство молоді та спорту України, Програма розвитку ООН, Державний інститут сімейної та молодіжної політики спільно з Спілкою громадських організацій «Молодіжна Платформа» запрошують до участі в Базовому тренінгу Програми «Молодіжний Працівник» в м.Луцьк.

 

Мета програми: підвищити кваліфікацію молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі задля ефективної розробки та реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях. налагодити ефективний діалог між держструктурами та громадянським суспільством; надати інформацію про кращі світові практики реалізації молодіжної політики Оголошується конкурс на участь у 3-денному Базовому тренінгу.

Тренінг включає наступні навчальні модулі: Мобілізація громади навколо молодіжних питань Сутність молодіжної політики, зміст та організація роботи з молоддю Механізми міжсекторного партнерства в молодіжній сфері Проектний менеджмент Персональна компетенція молодіжного працівника. Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері. До участі у конкурсі запрошуються представники усіх регіонів України, які є: лідерами та активістами громадських та благодійних організацій, що працюють з молоддю; державними службовцями, відповідальними за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні; працівниками інших організацій, залучених до роботи з молоддю, незалежно від форми власності.

 

Дата проведення: 8-11 грудня 2016 року ( 8 грудня – день заїзду учасників, 9,10,11-робочі дні, вечір 11-го грудня – від’їзд учасників ).

 

Місце проведення: місто Луцьк (Волинська область).

 

По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник». Заявку на участь у тренінгу заповнюйте за посиланням:

 

https://docs.google.com/a/dimp.org.ua/forms/d/159RfCCmvEsCRpN_RbrAsS6aQOCkl2DP77Kl7dWl0qys/edit

Кінцевий термін подання заявок – 12:00, 29- листопада 2016 року.

 

Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 30 листопада 2016 року. Організаційні деталі тренінгу будуть надіслані в індивідуальному порядку по завершенню конкурсу.

На період проведення тренінгу учасники забезпечуються харчуванням і місцем проживання. Витрати на проїзд покриваються організаторами заходу після завершення тренінгу.

 

Контактна особа: Захар Ткачук (095) 0925166 moc.liamg@amroftalp.dolom

 

Долучайтесь до групи «Молодіжний Працівник» на Facebook: https://www.facebook.com/groups/youth.worker.ua/