Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Запрошуємо до участі у конкурсі Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA

За підтримки Мінмолодьспорту Благодійний Фонд "Інститут громадянської освіти та суспільних програм" в партнерстві з американським університетом Delaware проводить конкурс Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA (далі - конкурс).

Мета Diamond Challenge - надати можливість молоді розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.

 

Конкурс направлений на підтримку молодіжних підприємницьких проектів серед учасників від 16 до 18 років в Україні.

В рамках конкурсу молодь має змогу презентувати свій суспільно-корисний бізнес-проект та отримає можливість виграти 10 000 доларів USA. До участі в конкурсі приймаються проекти від команд у складі 2-4 осіб, з яких хоча б один представник говорить англійською мовою.

Реєстрація команд відбувається до 20 листопада 2016 року на сайті http://diamondchallenge.org

Конкурс відбудеться у два етапи.

Перший етап пройде в Україні, де конкурсанти будуть змагатися за приз 1 000 доларів та поїздку до США (американські колеги фінансують проживання протягом трьох днів).

В Сполучених Штатах Америки буде організовано заключний етап конкурсу, в якому учасники будуть змагатися за головний приз 10 000 доларів. Прийом письмових бізнес проектів триватиме до 20 грудня 2016 року на сайті http://diamondchallenge.org

З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись на сайті www.icepp.org.ua

Контактна особа - виконавчий директор Благодійного Фонду "Інститут громадянської освіти та суспільних програм" Ірина Романенко (e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , тел. +38050 580 63 96).