Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Молодь Донеччини запрошують до участі у Всеукраїнських патріотичних заходах

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1400 затверджено план заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2016 рік, яким, зокрема, передбачено проведення освітньо-виховних, інформаційних, культурологічних та міжнародних заходів.

Запрошуємо Вас долучатись до запланованих заходів, які відбудуться у грудні 2016 року, а саме:

1. Всеукраїнський аерокосмічний форум, спрямований на формування ціннісних орієнтирів і громадянської свідомості, «Україна космічна». Дата: 02 – 04 грудня 2016 року.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3 (Київський планетарій); вул. Саксаганського, 6 (Будинку Кіно).

 

2. Всеукраїнський семінар-тренінг, спрямований на формування громадянської свідомості, «Семінар виховників». Організатори: Міністерство молоді та спорту України, управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Дата: 09 – 11 грудня 2016 року.

Місце проведення: м. Київ, вул. Юнкерова, 76 (Дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Пуща-Водиця» Профспілки працівників освіти і науки України).

Організатори: Міністерство молоді та спорту України, управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

3. Всеукраїнський фестиваль, спрямований на популяризацію національної духовно-культурної спадщини, «Олевська республіка». Дата: 10 грудня 2016 року. Місце проведення: Майдан Соборний, м. Олевськ, Житомирська обл.

Організатори: Міністерство молоді та спорту України, Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

 

4. Всеукраїнський форум, спрямований на формування ціннісних орієнтирів і громадянської свідомості, «Студентство – авангард державотворення». Дата: 15 – 17 грудня 2016 року. Місце проведення: проведення: м. Київ, Оболонський район, Пуща-Водиця, вул. Юнкерова, 76 ДПЗО «Пуща-Водиця».

Організатори: Міністерство молоді та спорту України, управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Українська асоціація студентського самоврядування.

 

5. Всеукраїнський форум, спрямований на збільшення чисельності молоді, яка бере активну участь у діяльності та заходах громадських об'єднань національно-патріотичного спрямування. Дата: 16 – 18 грудня 2016 року.

Місце проведення: м. Київ, вул. Юнкерова, 16 (Оздоровчий табір «Лідер»).

Організатори: Міністерство молоді та спорту України, управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

 

Також пропонуємо долучитися до подій у соціальній мережі «Facebook»: «Мінмолодьспорт:

План заходів національно-патріотичноговиховання молоді на 2016 рік», де ми будемо оновлювати інформацію про заплановані заходи.

За додатковою інформацією Ви можете звертатися до відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України

(тел.: (044) 246 62 35; e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ).