Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Увага, конкурс проектів в рамках "Європейського корпусу солодідарності" за підтримки Представництва України при Європейському Союзі

10 грудня 2018 року Європейська Комісія оголосила новий конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС "Європейського корпусу солідарності", яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізувати свої власні проекті направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

 

Участь у проектах в рамках Європейського корпусу солідарності можуть брати  особи у віці 18-30 років, які  проживають в державах-членах ЄС та країнах-партнерах. У конкурсі можуть брати представники України.

Водночас, участь  представників (фізичних осіб) країн-партнерів, у тому числі від України, обмежена лише проектами у сфері волонтерської діяльності. Юридичні особи  можуть брати участь у таких проектах в якості  партнерів.

Учасники зазначеної ініціативи ЄС з бюджетом 375,6 млн. євро на 2018-2020 роки можуть брати участь в широкому спектрі проектів, допомагаючи  вирішувати складні ситуації в Європі, зокрема надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлювальних  роботах, сприяти роботі центрів  шукачів  притулку, допомагати  у  вирішенні  соціальних проблем в громадах тощо.

Потенційним учасникам необхідно зареєструватись та подати заявку через Європейський  молодіжний  портал (https://europa.eu/youth/solidarity_en).

Реєстрація проектів буде відкрита з 5 лютого до 1 жовтня 2019 року, в залежності від  виду діяльності.

Більш докладну  інформацію щодо умов участі в ініціативі, цілей  та пріоритетів, доступного  фінансування, вимог та критеріїв, що  висовуються до учасників, можна отримати за посиланням: https://ec.europa.eu/youth/solidarity-corps.