Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У квітні розпочинається Всеукраїнський конкурс плаката «Я – Україна!»

11 квітня, в рамках відзначення Дня Конституції, розпочнеться Всеукраїнський конкурс плаката «Я – Україна!»

Запрошуються учасники віком від 6 до 19 років. Конкурс організовано з метою сприяння розвитку дитячої творчості та активізації потенціалу дітей, а також формування національно-патріотичної свідомості молоді. Пріоритетним завданням Конкурсу 2019 року є підвищення рівня обізнаності щодо пріоритетів національних інтересів України визначених інтеграцією у євроатлантичний безпековий простір

 

Захід проводиться з ініціативи громадської організації «Волонтерський рух «Батальйон Сітка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти та науки України, Державної бібліотеки для юнацтва України, Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.

Роботи приймаються на електронну пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript до 31 травня 2019 року включно. В техніці виконання плаката обмежень немає. Журі визначає роботи у трьох вікових групах.

22.06.2019 о 12-00 переможці Конкурсу будуть урочисто оголошені та нагороджені відповідними грамотами, нагородами та подарунками. Захід проходитиме у приміщенні Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого на вул. Набережно-Хрещатицька, 1 (3-й поверх, конференц зал).

За результатами Конкурсу також будуть проведені виставки плакатів учасників, організовані публікації у засобах масової інформації та соціальних мережах з відповідними коментарями про автора.

 

Положення про Конкурс

https://docs.google.com/document/d/1jEORiwQXN1XWqX7ug7MrXQWz-XznpGzKZzSpSaCq6yg/edit

Сторінка у Facebook

https://www.facebook.com/groups/1945246165788525/

З питань партнерства, будь ласка, звертайтеся за тел. +380-096-032-89-83.