Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Анонси
У Святогірську відбудеться регіональний форум молодіжних лідерів студентського самоврядування

Управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації повідомляє, що 16-19 листопада 2017 року у м. Святогірськ на базі КПОДМСОК «Перлина Донеччини» відбудеться регіональний форум молодіжних лідерів студентського самоврядування. Участь у заході візьмуть команди з усіх вищих навчальних закладів Донецької області. Програмою форуму передбачені тренінги щодо розвитку студентського самоврядування та мультифестиваль – творча конкурсна програма, спрямована на розвиток студентської активності та залучення студентів до активної громадянської позиції.

Далі...
 
На Донеччині пройде щорічний обласний конкурс «Молода родина»

Управління у справах сім’ї та молоді  облдержадміністрації   повідомляє, що з метою поліпшення демографічної та соціальної ситуації в області, підвищення рівня моральних цінностей і авторитету української родини, створення сприятливих умов для її всебічного розвитку управління у справах сім’ї та молоді  проводить щорічний обласний конкурс «Молода родина». Захід відбудеться 16 листопада 2017 року  об 11.00 годині у м. Покровськ у Палаці культури  ПАТ ШУ  «Покровське».

Далі...
 
У Мар’їнському районі відбудеться виїзне засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді при облдержадміністрації

Управління у справах сім’ї  та молоді облдержадміністрації повідомляє, що 09.11.2017 року об 11.00 у Мар’їнському районі відбудеться виїзне засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді при облдержадміністрації.

Під час засідання заплановано обговорення наступних питань:

1. Про впровадження інформаційно-просвітницької діяльності з національно-патріотичного виховання.

Далі...
 
Запрошуємо українські міста взяти участь у національному конкурсі "Молодіжна столиця України"!

З 1 листопада в Україні стартує національний конкурс "Молодіжна столиця України", ініціаторами якого є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Починаючи з 2017 року, цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.

Далі...
 
Проведення III Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру»

До уваги  керівників навчальних закладів творчих колективів, громадських організацій, закладів культури, засобів масової інформації

Проведення III Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості  «Веселка миру» м. Попрад (Словацька Республіка 20 – 23.11. 2017 )

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016 р., з 20 по 23 листопада 2017 року у м. Попрад (Словацька Республіка) заплановано проведення III Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру» (далі Фестиваль).

Далі...