Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Анонси
У Святогірську пройде II Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії»

Форум відбуватиметься з 23 по 25 травня у м. Святогірську на Донеччині. II Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії» проводиться Міністерством молоді та спорту України в партнерстві з Донецькою обласною держадміністрацією, Асоціацією молодіжних центрів України та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Далі...
 
У Краматорську відбудеться засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації повідомляє, що 27.04.2018 року о 12.00 за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6,   3-й поверх (зала засідань) відбудеться засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ремського В.В.

Далі...
 
Міністерство молоді та спорту запрошує на II Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії»!

Форум відбуватиметься з 23 по 25 травня у м. Святогірську на Донеччині.

II Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії» проводиться Міністерством молоді та спорту України в партнерстві з Донецькою обласною держадміністрацією, Асоціацією молодіжних центрів України та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Далі...
 
Молодь Донеччини запрошують прийняти участь у Всеукраїнських таборах "Хорунжий"

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька  з 04 червня по 01 липня 2018 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири Всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, "Хорунжий І", "Хорунжий ІІ",  "Хорунжий ІІІ", "Хорунжий ІV" (далі – табір).

Далі...
 
Всеукраїнський конкурс дитячого плакату «Я – Україна!»

10 квітня 2018 року в рамках відзначення Дня Конституції України розпочато Всеукраїнський конкурс плакату «Я – Україна!»

Запрошуються учасники віком від 6 до 19 років. Конкурс організовано з метою сприяння розвитку дитячої творчості та активізації потенціалу дітей, а також формування національно-патріотичної свідомості молоді.

Захід проводиться з ініціативи громадської організації «Волонтерський рух «Батальйон Сітка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Роботи приймаються  на електронну пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript до 31 травня  2018 року включно. В техніці виконання плаката обмежень немає. Журі визначає роботи у трьох вікових групах.

Далі...