Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Анонси
Cвяткуй День Молоді у столиці 24-25 червня

Друзі, всім хто цими вихідними буде у столиці запрошуємо до святкування

Дня молоді! На святкування у нас є цілих два дні!

Далі...
 
Управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина року»!

23 червня 2017 року у м. Краматорськ у конферанс-залі Ювелірного дому «САГА» (б. Краматорський,41) о 12.00 відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина року»,

Далі...
 
Управління у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації спільно з комітетом молоді з відзначення 500-річчя Реформації в Україні 04-10 липня 2017р. проводитимуть відкритий обласний фестиваль молоді Донецької області «SUNLAKES 2017»

Згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 14.12.2016№1135 «Про підготовку та відзначення в Донецькій області 500-річчя Реформації», управління у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації спільно з комітетом молоді з відзначення 500-річчя Реформації в Україні  04-10  липня 2017р. проводитимуть відкритий обласний фестиваль молоді Донецької області «SUN LAKES 2017».

Далі...
 
Увага! Запрошуємо до участі! Весела та активна гра «Адаптований волейбол»

До Міжнародного Дня молоді Донецький обласний дитячо-молодіжний центр організовує веселу та активну гру "Адаптований волейбол", яка пройде 25 червня 2017р, об 11.00, в парку "Ювілейний", м.Краматорськ.

Усі бажаючі мають зможуть долучитися до заходу та спробувати свої сили у командній грі з водяною кулькою замість мяча.

 

Контактна особа: Кравчук Олена - 099 948 97 29

 
ГО "Новий Донбас", запускаємо новий проект для дітей віком від 12 до 17 років – «Мандрівний табір миру»

Проект для дітей безкоштовний.

Дуже розраховуємо на Вашу підтримку та розуміння, адже Вам надається особлива місія — оповістити дітей про початок конкурсу. Просимо роздрукувати цю афішу (по можливості кольорову) та розмістити на дошці оголошень у вашій школі.

Далі...