Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Анонси
У Донецькій області пройде фестиваль «Донеччина зустрічає своїх захисників»

З 4 по 5 липня у м. Краматорськ на горі Карачун відбудеться Всеукраїнська акція «Донеччина зустрічає своїх захисників». Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками бойових дій у Донецькій та Луганській областях. До участі у заході запрошуються представники громадських об′єднань військово-патріотичного виховання, представники ветеранських організацій учасників АТО. У заході візьмуть представники 15 областей України.

Далі...
 
Відкрито реєстрацію на форум "Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці" (24 липня, м. Маріуполь)

Центр "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" у партнерстві з Міністерством молоді та спорту та Фондом народонаселення ООН в Україні оголошують про початок реєстрації на Форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці», що відбудеться 24 липня у м. Маріуполь. Форум проходить в рамках ініціативи "Український Пакт заради молоді-2020"*.

Далі...
 
У Краматорську буде проведено обласний круглий стіл «Молода енергія громад»

13 червня об 11:00 у  конференцзалі Донецької торгово-промислової палати, за адресою м.Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого № 48 А, 3 поверх, буде проведено обласний круглий стіл «Молода енергія громад». Захід організується ГО «СКЦ «Задзеркалля» в рамках проекту «Молода енергія громад» за фінансової підтримки Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ.

Далі...
 
В Донецької області пройде фестиваль «SUN LAKES 2018»

З 3 по 9 липня, на березі чудового озера в сосновому лісі, буде проходити молодіжний фестиваль Sun Lakes 2018!

Це буде неповторний час, поспішай зареєструватися!

Далі...
 
У Новогродівці пройде обласний захід - Молодіжний FEST «Чотири стихії»

Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації повідомляє, що 23 червня 2018 року у м. Новогродівка з нагоди відзначення Дня молоді відбудеться обласний захід - Молодіжний FEST «Чотири стихії». Наповнення програми заходу символічно відображає кожну із стихій природи та наддасть гостям простір для відпочинку та отримання позитивних емоцій на культурних майданчиках у парковій зоні міста Новогродівка.

Далі...