Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Анонси
Запрошуємо до участі у 15-му Відкритому фестивалі дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!»

Шановні представники дитячих та молодіжних засобів масової інформації України,  пропонуємо вам прийняти участь у XV Відкритому фестивалі «Жми на RECord!», який проходитиме з 28 вересня по 1 жовтня 2017 року у місті  Святогірськ (Донецька область)

«Жми на RECord!» - це традиційний фестиваль, в якому приймають участь молоді, починаючі журналісти. 

Далі...
 
В ДПУ МДЦ «Артек» на базі санаторно-курортного комплексу «Пуща Озерна» (м. Київ) сьогодні розпочолась VІІІ тематична зміна «Наша земля – Україна»

В ДПУ МДЦ «Артек» на  базі санаторно-курортного комплексу «Пуща Озерна» (м. Київ) 08.08.2017 року розпочоласьІІ тематична зміна «Наша земля – Україна». До міжнародного центру від Донецької області направилось 67 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Традиційна міжнародна зміна в Артеку. Центральними заходами стануть День Миру, чергова Асамблея Всесвітньої Дитячої Ліги Націй, Фестиваль проектів та фестивалів миротворчої діяльності.

Далі...
 
Запрошуємо до участі у конкурсі "Україна - це я"

 

Далі...
 
Запрошуємо до участі у Національному конкурсі наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»

Відповідно до Плану Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України на 2017 рік, восени 2017 року традиційно планується провести Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»  (далі – Конкурс), за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерства юстиції України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України,  Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та інших.

Далі...
 
У Краматорську пройде інформаційна акція «Людина - не товар»

30 липня Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй проголошено Всесвітній день протидії торгівлі людьми. З метою підвищення рівня поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми та привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від торгівлі людьми, а також для заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину у всіх містах та районах області проходить низка інформаційних заходів.

Далі...