Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Анонси
Запршуємо на тренінг з розвитку молодіжного підприємництва

ГО «Українська асоціація фрілансерів» разом з платформою «Kramatorsk Innovation Platform» запрошує представників шкільної адмінітрації, вчителів та усіх, хто зацікавлений у створенні умов для розвитку підприємницької культури в регіоні та країні на зустріч з німецькими експертами з розвитку молодіжного підприємництва.

Далі...
 
Запрошуємо до участі у семінарі "Молодіжні центри. Наповнення та юридична реєстрація"

20 березня (вівторок) з 09-00 до 18-00 у м. Краматорськ (точна адреса буде розіслана після реєстрації) відбудеться семінар "Молодіжні центри. Наповнення та юридична реєстрація", який проведе Асоціація молодіжних центрів України за підтримки Донецької обласної цивільно-військової адміністрації.

Далі...
 
Увага! Центр зайнятості міста Краматорська оголошує набір учасників для проходження лекцій на тему «Вибір професії для подальшого професійного шляху»

Захід відбудеться 6 квітня 2018 року о 15:00 за адресою вул.Паркова, 99.

 

Для участі запрошується учнівська молодь м.Краматорська віком від 14-17 років. Також учасники матимуть змогу пройти тестування для виявлення сфери діяльності майбутньої професії. Для цього їм потрібен обов’язковий дозвіл від батьків (див. Google-форму)!

Далі...
 
Молодіжному фестивалю "Студентська весна" - 22 роки !!!

Молодіжному фестивалю "Студентська весна" - 22 роки !!!

За ці роки він став популярним і престижним, привертаючи до себе увагу і інтерес молоді, як фестиваль непрофесійної  студентської художньої творчості. Для студентської молоді фестиваль став стартовим майданчиком у світ мистецтва, де багато, повіривши в себе, в свої сили, зайняли гідну нішу в творчих професіях. Згадаймо теми молодіжних фестивалів:

Далі...
 
Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

За підтримки Міністерства молоді та спорту Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком розпочинають Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

Далі...