Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Анонси
Публічний захід під відкритим небом в рамках проекту «Метамісто: Схід» відбудеться у Костянтинівці

У місті Костянтинівка ініціативною групою 23 вересня 2017 року в ангарі по вул.Шмідта 20б (територія колишнього заводу «Автоскло»)  проводитиметься  публічний захід під відкритим небом в рамках проекту «Метамісто: Схід» за підтримки ГО «Гараж Генг» (Київ) спільно з архітектурною студією «Formografia» (Київ), мистецьким об’єднанням  Kickit Art Studio (Львів).

Захід під назвою «Фестиваль «The Most» буде проведено 23 вересня в ангарі по вул. Шмідта 20б, на що було отримано попередню згоду від власників будівлі.

Далі...
 
Програма неформальної освіти сільської молоді "Майстерня сільських ініціатив" запрошує подавати заявки на участь

Програма неформальної освіти сільської молоді "Майстерня сільських ініціатив" запрошує села та ОТГ Донецької, Черкаської та Закарпатської областей заявки на участь у 2017 - 2018 році. Поділіться цією інформацією з головами сіл, директорами шкіл, будинків культури та зацікавленою молоддю!

Місія Майстерні сільських ініціатив – розвивати сільські громади в Україні, навчаючи та створюючи можливості для розкриття потенціалу молоді на селі.

Що отримає громада?

Далі...
 
У Святогірську пройде дводенний навчальний тренінг для фахівців, які будуть працювати у «Школах подружнього життя»

Згідно Регіональної комплексної соціальної програми «Молодь і сім’я Донеччини. 2016 - 2020», затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 26 грудня 2016  № 1189  управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації  повідомляє, що з 23.09 по 24.09.2017 року у м.Святогірськ пройде дводенний навчальний тренінг для фахівців, які будуть працювати у  «Школах подружнього життя». На жаль, принципам побудови гармонійних стосунків у шлюбі практично ніде не вчать.

Далі...
 
Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе “Я – європеєць”

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні 2017 року – березні 2018 року буде проведено V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі Конкурс).

Основними завданнями Конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

Далі...
 
Розпочато перший конкурс молодіжних інновацій у галузі демократії та прав людини в Україні Youth Innovation Challenge in Ukraine U-Inn

15 вересня в Києві Програма розвитку ООН за підтримки Міністерства молоді та спорту, в рамках Саміту суспільного добробуту 2017 року, провели Майстерню соціальних інновацій. Особлива увага учасників Майстерні була зосереджена на розгляді таких питань: які найбільш інноваційні підходи до вирішення актуальних проблем у галузі демократії та прав людини? Як молодь України може реалізувати власні ідеї та посприяти соціальним змінам?

Далі...