Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Анонси
На Донеччині обговорять Стратегію розвитку молодіжної політики 2030

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації повідомляє, що 20 травня 2019 року у м. Слов’янськ (Тop Place, вулиця Торська, 67) Міністерством молоді та спорту України у партнерстві з ЮНІСЕФ в Україні та експертною компанією Pro.mova буде проведено обговорення Стратегії розвитку молодіжної політики 2030.

Далі...
 
5 травня в Києві відбудеться національний молодіжний форум "Демократія і я"

5 травня у готелі "Русь" (вул. Госпітальна, 4) відбудеться національний молодіжний форум "Демократія і я".

 

Початок заходу – о 10.00.

Далі...
 
На Донеччині відбудеться проведення установчих зборів молодіжної ради при Донецькій облдержадміністрації.

Донецька облдержадміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація повідомляє, що з метою формування складу молодіжної ради при Донецькій обласній державній адміністрації, сприяння вирішенню питань державної молодіжної політики на регіональному рівні, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» 13 червня 2019 року  о 14:00 за адресою м. Краматорськ, вул. Паркова, 99 (Донецький обласний дитячо-молодіжний центр) відбудеться проведення установчих зборів молодіжної ради при Донецькій облдержадміністрації.

Далі...
 
Розпочався Всеукраїнський конкурс плаката «Я – Україна!»

11 квітня, в рамках підготовки до відзначення Дня Конституції, розпочався Всеукраїнський конкурс плаката «Я – Україна!»

Запрошуємо учасників віком від 6 до 19 років.

Далі...
 
УВАГА! Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литвита Порядку здійснення обмінів молоддю України та Литви (зі змінами), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 18 березня 2019 року за № 271/33242,Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви.

Далі...