Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Анонси
В Донецькій області пройде Всеукраїнський молодіжний форум «Студентська Веселка»

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації повідомляє, що 18-20 листопада 2018 року у м. Святогірськ на базі відпочинку «Зелений гай»  спільно з Міністерством молоді та спорту Україну буде проведено Всеукраїнський молодіжний форум «Студентська Веселка».

Далі...
 
У Маріуполі відбудеться І регіональний спортивний фестиваль «League live»

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації повідомляє, що  17 листопада 2018 року об 11:00 у  спортивному комплексі  «Іллічівець» міста Маріуполь відбудеться І регіональний спортивний фестиваль «League live», присвячений третій річниці з дня створення громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських». Програмою фестивалю передбачено:

Далі...
 
У Святогірську пройде навчальний семінар для керівників та спеціалістів, які відповідають за реалізацію гендерної політики та протидії домашньому насильству

На виконання Регіональної комплексної програми  «Молодь і сім’я Донеччини. 2017-2020 роки», та розпорядження голови  обласної державної адміністрації керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 22.05.2018 року №637/5-18 «Про напрямки (заходи) використання коштів обласного бюджету у 2018 році департаментом сім’ї та молоді облдержадміністрації»

Далі...
 
Оголошено on-line конкурс флешмобів до Дня Гідності та Свободи

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр оголошує on - line конкурс флешмобів до Дня Гідності та Свободи

Конкурс проводиться на території Донецької області. Організаторами Конкурсу є Донецький обласний дитячо-молодіжний центр. Конкурс має творчі та соціально-культурні цілі і не є комерційним заходом.

Далі...
 
У Краматорську пройде відкритий конкурс краси для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень»

Донецька область ввосьме приймає учасниць щорічного відкритого конкурсу краси для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень», який відбудеться у м. Краматорськ з 12 по 17 листопада 2018 року.

Далі...