Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Анонси
У Краматорську заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників»

З 04 по 05 липня 2019 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Метою Акції є:

презентація проектів пов’язаних з ветеранами АТО;

Далі...
 
У Донецькій області буде проведено обласний зліт пластунських і скаутських організацій «Кам’яні могили»

З 30 травня по 3 червня 2019 року у Нікольському районі буде проведено обласний зліт пластунських і скаутських організацій «Кам’яні могили»

Організаторами заходу виступають управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Національна Організація Скаутів України»,

Далі...
 
У Тернополі відбудеться друга сесія Школи молодіжних лідерів громад

З 27 по 31 травня у Тернополі відбудеться друга сесія проекту "Школа молодіжних лідерів громад", на яку збереться молодь із 12-ти областей України.

Учасниками проекту є працівники органів місцевого самоврядування об’єднаних громад, які відповідальні за роботу з молоддю, або безпосередньо молодіжні лідери громад.

Далі...
 
Запрошуємо на всеукраїнський фестиваль «Під Покровом Тризуба – 2019»

Захід відбудеться 25-26 травня у парку Перемога у Боярці і буде приурочений до Свята Героїв. Вхід вільний! На території облаштоване наметове містечко. Ідея фестивалю - відновлення історичної пам’яті про події Української революції 1917-1921 років, задля розвінчування радянських міфів, активізації громади, зокрема, молоді, через популяризацію та спонукання до вивчення історії, виховання національно-патріотичного духу в дітей та молоді, шляхом проведення культурно-просвітницьких заходів.

Далі...
 
На Донеччині обговорять Стратегію розвитку молодіжної політики 2030

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації повідомляє, що 20 травня 2019 року у м. Слов’янськ (Тop Place, вулиця Торська, 67) Міністерством молоді та спорту України у партнерстві з ЮНІСЕФ в Україні та експертною компанією Pro.mova буде проведено обговорення Стратегії розвитку молодіжної політики 2030.

Далі...