Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Житомирська область запрошує на Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру "Сокіл"

З 22 по 26 травня 2017 року Мінмолодьспорт спільно з управлінням сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації  проводитимуть у м. Житомирі на базі 95 окремої аеромобільної бригади (проспект Миру, 39) Всеукраїнську акцію, спрямовану на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), "Джура  – Десантник – Нащадки козацької слави".

Метою заходу є підготовка інструкторів-вихователів із різних областей України для організації та проведення на місцях національно-патріотичних та військово-спортивних ігор для молоді, у тому числі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") за додатковим напрямком "Джура-Десантник", що, у свою чергу, сприятиме активному залученню молоді до національно-патріотичного та спортивного виховання.

 

В рамках заходу будуть проводитись заняття з освоєння військових спеціальностей: стрілецька підготовка, тактико-медична підготовка, розвідувальна підготовка, стройова підготовка, десантна підготовка.

Запрошуємо представників від вашого регіону, які належать до гуртків, клубів юних десантників у складі 10 осіб (8 осіб допризовного віку і 2-х керівників).

 

Усі витрати на проживання, харчування та компенсація за проїзд для учасників забезпечуються за рахунок організаторів. Витрати на проїзд до міста Києва і назад відшкодовуються в розмірі вартості проїзду залізничним (плацкарт) і автомобільним транспортом загального користування (крім таксі) за умови надання документів, які підтверджують проїзд.

 

Просимо повідомити Мінмолодьспорт про участь у заході до 10 травня 2017 року та подати список учасників заходу на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , або заповнивши форму реєстрації за посиланням: https://goo.gl/bTSxkx.

 

Умови участі в Акції:

 

1. Підготувати та надати дві презентації до 5 хвилин:

 

1) про видатних військовослужбовців Армії УНР і селянських антибільшовицьких повстань (1919 – 1930-х років), які походять з вашого регіону; про визначні битви Армії УНР і учасників антибільшовицьких повстань у вашому регіоні. Обов’язково зазначити список літератури (мемуари, дослідження істориків і місцевих краєзнавців) в якій описана історія про діяльність Армії УНР і селянських антибільшовицьких повстань з вашого регіону;

 

2) про аеро-десантно (штурмові) підрозділи однієї з країн-членів НАТО, особливу увагу приділивши однострою і зокрема вигляду і кольору головних уборів.

 

2. Надати деталізований план заходів на чотири роки щодо вшанування Героїв Армії УНР (пошукова робота поховань УНР, встановлення меморіальних знаків, ін.) на виконання Указу Президента України від 22 січня 2016 року № 17 "Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років".

 

Контактні особи:

 

Поліжак Мар’яна Анатоліївна – головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту (тел.: (044) 246 62 35);

Шмаюн Тетяна Михайлівна – начальник відділу молодіжної та сімейної політики Житомирської ОДА (тел.: 067 412 54 60;

Карпенко Ольга Євгеніївна – головний спеціаліст відділу молодіжної та сімейної політики Житомирської ОДА (тел.: 097 947 94 56.