Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Розпочато перший конкурс молодіжних інновацій у галузі демократії та прав людини в Україні Youth Innovation Challenge in Ukraine U-Inn

15 вересня в Києві Програма розвитку ООН за підтримки Міністерства молоді та спорту, в рамках Саміту суспільного добробуту 2017 року, провели Майстерню соціальних інновацій. Особлива увага учасників Майстерні була зосереджена на розгляді таких питань: які найбільш інноваційні підходи до вирішення актуальних проблем у галузі демократії та прав людини? Як молодь України може реалізувати власні ідеї та посприяти соціальним змінам?

Молодь ознайомилася з інноваційними рішеннями у сфері демократії і прав людини безпосередньо від розробників: бюджет участі, відкритий бюджет, ініціативи «Відкритий парламент» та «Вони голосують для тебе», сервіс Opendatabot, портал електронних петицій, реєстр електронних декларацій та систему державних закупівель ProZorro.

 

У відкритті Майстерні взяли участь заступник директора ПРООН в Україні Ван Нгуєн і заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

 

«Значна частина української молоді готова долучитися до сприяння позитивним зрушенням у своєму суспільстві: 37% молодих людей зацікавлені у зміні їхніх громад на краще. Ознайомлення з соціальними інноваційними ініціативами є першим кроком для молоді брати активну участь у виробленні політики та сприяти соціальним змінам», - підкреслила Ван Нгуєн.

 

«Залучення молоді до вирішення соціальних проблем в своїх громадах є актуальним, як ніколи. Створення та реалізація молодіжних соціальних інновацій сприятиме самоорганізації, взаємодопомозі та усвідомленню відповідальності серед молодих громадян щодо теперішнього та майбутнього своїх громад, нашої країни», - наголосив Олександр Ярема.

 

Під час Майстерні соціальних інновацій було презентовано конкурс молодіжних інновацій U-Inn на тему демократії та прав людини.

Учасники та учасниці Майстерні соціальних інновацій запропонували свої ідеї, взяли участь у соціальних іграх, а також познайомилися з відомими громадськими діячами і діячками.

Перший конкурс молодіжних інновацій в Україні Youth Innovation Challenge in Ukraine U-Inn – це програма підтримки молодих людей у розробці та реалізації інноваційних ідей та проектів, які спрямовані на покращення стану з дотриманням прав людини та утвердженням демократії в Україні на місцевому рівні.

 

Програма передбачає тренінги, навчальні візити до регіональних хабів громадянського суспільства, які займаються професійною діяльністю з демократизації та прав людини, конкурс молодіжних проектів та фестиваль інновацій.

 

Конкурс молодіжних інновацій U-Inn відкритий для інноваційних ідей та проектів на тему демократії і прав людини від молодих людей з регіонів України (ініціативи київської молоді розглядатимуться як локальні ініціативи, спрямовані на місто Київ) віком від 18 до 35 років, які готові створити команду однодумців та однодумиць і працювати разом над їх реалізацією.

 

Інноваційні проекти на конкурс приймаються з 17 вересня по 11 листопада 2017 року. Потрібно заповнити форму на сайті uinn.org.ua. Перейдіть в розділ “Подати інновацію”) та зареєструйтесь в системі.

 

Переможці U-Inn отримають менторську підтримку для розвитку своїх ідей та по 5 тисяч доларів (у гривневому еквіваленті) на їхню реалізацію.

 

Конкурс молодіжних інновацій U-Inn реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту “Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини”.

 

Більше про Конкурс молодіжних інновацій U-Inn за посиланням https://uinn.org.ua/