Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Програма неформальної освіти сільської молоді "Майстерня сільських ініціатив" запрошує подавати заявки на участь

Програма неформальної освіти сільської молоді "Майстерня сільських ініціатив" запрошує села та ОТГ Донецької, Черкаської та Закарпатської областей заявки на участь у 2017 - 2018 році. Поділіться цією інформацією з головами сіл, директорами шкіл, будинків культури та зацікавленою молоддю!

Місія Майстерні сільських ініціатив – розвивати сільські громади в Україні, навчаючи та створюючи можливості для розкриття потенціалу молоді на селі.

Що отримає громада?

 

-       Від листопаду 2017-го до липня 2018-го року розвитком вашої молоді та громади займатиметься професійна міжнародна команда координаторів, тренерів та наставників ГО «Інша Освіта» (Україна) і Theodor Heuss Kolleg (Німеччина).

-       Ваша молодь набуде нових навичок комунікації, командної роботи, планування, пошуку ресурсів, проектного менеджменту.

-       Результати дослідження потреб вашої громади зможуть стати основою стратегії розвитку села.

-       Додаткові кошти на здійснення соціально корисних ініціатив учасників дозволять втілити важливі для села проекти.

-       Реалізація ініціатив учасників, до яких вони залучатимуть різних членів громади, зміцнить зв’язки між людьми, створить новий простір для діалогу між мешканцями та надихне на пошуки спільних рішень.

-       До 24:00 30 вересня заповнити онлайн заявку https://goo.gl/SV7ZnV на участь громади в проекті.

Хто може брати участь?

Села або об’єднані територіальні громади з Донецької, Черкаської та Закарпатської областей.

Заявку має заповнити сільський голова, директор школи або директор Будинку культури.

Безпосередніми учасниками у відібраних громадах стануть учні 8 – 10-х класів (5 – 7 осіб), але до участі в реалізації ініціатив буде залучене широке коло жителів села.

Участь у програмі безкоштовна як для села, так і для безпосередніх учасників. Відбір здійснюватиметься серед поданих онлайн заявок. (https://goo.gl/SV7ZnV )

Сайт програми: http://maysternya-na-seli.org/uk/

Facebook: https://www.facebook.com/MaysternyaNaSeli/

Детальна інформація про умови участі - у вкладенні.(See attached file: MSI_Call for Applications.pdf)(See attached file: MSI_call_2017_FB_Post-03.png)

(See attached file: MSI_Call for Applications.pdf)(See attached file: MSI_call_2017_FB_Post-03.png)