Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Святогірську відбудеться XV Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!»

З 28 вересня по 1 жовтня 2017 року у місті  Святогірськ на базі оздоровчого комплексу "Перлина Донеччини" відбудеться XV Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!»

Організаторами фестивалю виступають комунальний позашкільний навчальний заклад "Донецький обласний дитячо-молодіжний центр" за підтримки управління у справах сім'ї та молоді Донецької обласної адміністрації.  На фестивалі збируться представники різноманітних ЗМІ з різних областей України. На учасників очікують різноманітні майстер-класи, тренінги та конкурсна програма, які відбудуться в рамках фестивалю. 

«Жми на RECord!» - це традиційний фестиваль, в якому приймають участь молоді, починаючі журналісти.

«Жми на RECord!»  - це унікальна можливість продемонструвати свою журналістську роботу; дізнатися нову інформацію від досвідчених та відомих медіа-експертів, журналістів; поспілкуватися з іншими представники молодіжних ЗМІ з різних куточків країни та цікаво провести свій час.

«Жми на RECord!»  протягом багатьох років  збирав навколо себе сотні юнкорів з різних областей України, та навіть з інших країн.