Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Волонтерській Агітпотяг “Труханівська Січ”. Запрошуємо до участі

Акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки Національної Єдності. Завдяки спільній роботі волонтерів і представників різних гілок влади за період з 19 квітня 2016 року було реалізовано вже 8 Потягів, в концепції яких на першому місті були питання підтримки і популярізації національно-патріотичного виховання молоді.

9-й потяг, Військово-Реконструкторський, буде організований з 7 по 22 жовтня 2017 року. Кількість учасників - до 150 чоловік з усіх областей України.

Маршрут:

Київ (6,7 жовтня потяг стоїть на Центральному вокзалі. ) - Хмельницька область (8 жовтня Шепетівка, 9 жовтня Староконстантинів) - Южноукраїнськ (Миколаївська область, 10 жовтня) - Миколаїв (11 жовтня) - Херсон, Скадовськ (12 жовтня) - Запоріжжя (13 жовтня) - Харків (14 жовтня. Святкування Дня Захисника) - Конотоп (15 жовтня) - Глухів (або Суми) (16 жовтня) - Крути (2,5 дні, 17, 18 і 19 жовтня частково) - Чернігів (2-го половина 19 жовтня, перша половина 20 жовтня) - Київ (20 жовтня з 22:00 по 24:00) - Вінниця (21 і 22 жовтня) - Київ (22 жовтня до 21:00 повернення).

 

План заходів:

- Буде проведена підготовка до святкування 370 річчя Бою під Пилявою в Хмельницькій області в 2018 році

- допомога в оновленні Меморіалу Героїв Крут та підготовки його до 100 річчя. Спільно з Чернігівською ОДА та Музеєм ЗСУ.

- під час перебування в Миколаївської області буде піднято питання Бужського Гарту та його значення для майбутнього України.

- урочисте закриття волонтерського безкоштовного реабілітаційного табору для учасників війни та їхніх родин (за 2 місяці роботи ВОП відпочило близько 30 ветеранів з родинами і толока (прибирання) заповідника на о. Джарилгач, Херсонська область.

- в кожному місті по маршруту будуть відбуватись презентації обласних ТСОУ та інших організацій, працюючих в проектах по військово-патріотичному вихованню.

- 14 жовтня спільно з Міністерством молоді і спорту буде організовано відзначення Дня Захисника Вітчизни в Харкові.

- 21 - 22 жовтня Вінниці буде відкрито пам'ятник Герою Небесної Сотні Максиму Шимку та започатковано Всеукраїнський Військово-Реконструкторський Фестиваль ім. Максима Шимка.

 

Про проект можна дізнатися на сторінці в Фейсбуці, яка постійно оновлюється.

Волонтерській Агітпотяг “Труханівська Січ”