Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Що ми можемо зробити для людства? Зимова Студреспубліка запрошує молодих активістів

Стан, в якому перебуває Україна, ставить усе більш важкі виклики перед громадянами. І це робить ще більш зрозумілим глобальний контекст наших проблем. Не у вульгарному «геополітичному» сенсі, а в розумінні того, що, зокрема, боротьба з мілітаризмом, нерівністю, ксенофобією, визискуванням людини та природи, примітивізацією цілей – це спільний планетарний порядок денний. Тому 2-5 березня 2018 року в Карпатах відбудеться ювілейна «Х Зимова Студреспубліка» на тему «Україна і людство: що ми можемо зробити для Світу?» Дедлайн - 22 лютого 2018 року.

 

Більше тренінгів у розділі Тренінги

 

Кожен рік небайдужі громадяни – активісти, експерти, просто прогресивні люди — збираються на Буковині на «Зимову Студреспубліку». Це – унікальне коло однодумців, які готові працювати над альтернативою, над гідним місцем України серед топ-20 найрозвинутіших країн. Для цього треба не просто позбутися провінційних комплексів і деструктивних ідеологій, а тут і зараз формувати прогресивну адженду для глобального людства. Як потрапити на унікальне для України інтелектуальне свято – далі.

 

Візьміть участь у конкурсному відборі!

 

Вже очевидно, що спроба перекласти на когось, навіть на опонента всі проблеми, відсутність інноваційної стратегії розвитку, здорового відношення до громадянських чеснот і політики, адекватного сприйняття проблем не лише в нашому «кутку» світу, а глобально – призводить до деградації.

 

Коло відповідальних громадян – активістів, найпросунутіших експертів, всіх, кому не байдуже, що Україна стрімко падає у безодню – разом думатимуть над зміною глобального порядку денного на модернізаційний – більш справедливий, на той, який поверне всім велику надію на мир без загрози ядерного апокаліпсису та нової «цифрової», роботизованої несвободи, без гегемонії сильних держав, злочинних капіталів й ідеологій, без «зайвих» людей і неповаги до екології тощо.

 

Це справа – саме нас, українців. Бо нам дуже важко, а старі рецепти роблять лише гірше.

 

Умови участі: щоб стати учасником ЗиСР-X необхідно пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки. Далі всі зареєстровані учасники проходять конкурсний відбір, найкращі з них і стануть учасниками «Зимової Студреспубліки».

 

Особливості! У процесі гри застосовуються методи й інструменти, які дадуть змогу рефлексувати власні та колективні дії, глибоко занурюватися в проблематику та знаходити відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту «повного занурення», що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на позбавлення права на участь і виселення порушника без повернення оргвнеску.

 

Оголошення результатів: на сайті Студреспубліки до 23 лютого.

 

Наприкінці події відбудеться вечірка в класичному стилі та нагородження переможців.

 

По завершенню ЗиСР, за власним бажанням, учасники матимуть нагоду відпочити (поряд витяги, сауна, ковзанка, ліс тощо) та побачити визначні історичні місця: Хотинську фортецю, монастирі, парки, музеї тощо.

 

Організатор: ВМГО «Студентська республіка».

Партнер проекту: ресурсний центр «ГУРТ».

 

Організаційні питання: (044) 529-13-75, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Із питань медіа та партнерства: Віра Андріюк, бренд-менеджерка Студреспубліки, моб.: (097) 883 22 26, е-пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Умови участі та деталі конкурсу

 

Контакти

ВМГО «Студентська республіка»

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

(044) 529-13-75

http://studrespublika.com/