У Донецькій та Луганській областях знову пройде тур освітньої платформи «IDEA SPACE»
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Донецькій та Луганській областях знову пройде тур освітньої платформи «IDEA SPACE»

У Донецькій та Луганській областях знову пройде тур освітньої платформи «IDEA SPACE»

Харківська освітня платформа «IDEA SPACE» проведе вже другу серію безкоштовних майстер-класів для активістів у 8 містах Донецької та Луганської областей в квітні 2018 року.

Спікери платформи «IDEA SPACE» поділяться своїм досвідом в розробці і реалізації міських проектів, розкажуть про механізми співпраці з державними структурами, спонсорами та грантодавцями. Крім того, в рамках туру передбачена прем'єрна демонстрація фільму "Street Culture - Шлях до мрії", який стане вже третьою документальною картиною від організаторів. Також, після перегляду цієї картини, відбудеться її обговорення з учасниками платформи «IDEA SPACE», де всі бажаючі зможуть поспілкуватися з творцями документального фільму.

 

Основна мета проекту - навчання і залучення місцевих активістів до реалізації проектів для розвитку міст східних областей, а також підвищення громадської активності в Донецькій і Луганській областях, і підтримка місцевих ідей. Тур пройде за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення суспільної довіри» (UCBI II), а також Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

У турі візьмуть участь команди громадської організації «Центр вуличних культур» в рамках проекту «Street Culture», громадської організації «Міські реформи», громадської організації «День музики».

 

Розклад туру:

15.04 - Лисичанськ (проспект Перемоги, 121, урбан простір "Дружба")

16.04 - Северодонецьк (вул. Гагаріна, 78-Б, Хаб «Хочу - буду»)

17.04 - Старобільськ (вул. Чернишевського, 23-а, креативне суспільний простір «STB City Hub»)

18.04 - Бахмут (вул. Горбатова 2, простір ідей «Майстерня»)

19.04 - Костянтинівка (пр-т Ломоносова, 164, кінотеатр «Супутник», 2-й поверх, вільний простір «DRUZI»)

20.04 - Покровськ (пл. Шибанкова, 2, Молодіжний хаб Покровська)

21.04 - Вугледар (Будівля міської ради)

22.04 - Слов'янськ (вул. Торська, 4, платформа ініціатив «Теплиця»)

 

Вхід вільний.

Можна відвідати окремо будь-який семінарів або тренінгів. Додаткова інформація: (063) 104-51-34, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

Серед спікерів:

• Матюхін Єгор - громадський діяч, активіст, танцюрист, діджей, засновник і керівник програми розвитку вуличних культур Харкова, засновник громадської організації «Центр вуличних культур», багатьох успішних проектів і заходів, творчий і технічний фахівець, головний промоутер, менеджер і маркетолог команди KCB і Брейкданс центру.

• Бичков Валерій - танцюрист, провідний, засновник громадської організації «Центр вуличних культур багатьох успішних проектів і заходів, мозок команди KCB і Брейкданс центру, досвідчений фінансист і мудрий керівник.

• Малафєєв Олег - активіст, трейсер, лідер руху паркур в Харкові, засновник першого і єдиного в Україні залу для паркуру та акробатики ArsNova PROKACH, викладач, організатор паркур заходів, представник ГО «Центр вуличних культур».

• Чулановскій Віктор - танцюрист, MC, засновник громадської організації «Центр вуличних культур», бренду одягу «Rock it!», Багатьох успішних проектів і заходів.

 

Спікери розкажуть про створення «Брейкданс центру», проектів «Breaking Culture», «Street Culture» і «Idea Space», а також, як залучити інвестиції в вуличну культуру, що є однією з найскладніших завдань. Поділяться своїм досвідом будівництва паркур залу і інших об'єктів від ідеї і розробки до втілення і повноцінного функціонування.

 

За підсумками туру «IDEA SPACE» буде проведено «Форум вуличних культур», який пройде 5-6 травня в Слов'янську.

 

Довідка:

Проект «IDEA SPACE» взяв свій початок в 2016 році, в рамках фан-зони «Євро-2016» на площі Свободи в Харкові. Це була безкоштовна інформаційно-освітня платформа, яка надала активістам і іншим представникам громадськості можливість ділитися і об'єднуватися навколо нових ідей і соціальних ініціатив щодо поліпшення життя населення і розвитку Харкова. Тур платформи «IDEA SPACE» пройде вже вдруге.

Джерело: street-culture.net