У Краматорську буде проведено обласний круглий стіл «Молода енергія громад»
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Краматорську буде проведено обласний круглий стіл «Молода енергія громад»

13 червня об 11:00 у  конференцзалі Донецької торгово-промислової палати, за адресою м.Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого № 48 А, 3 поверх, буде проведено обласний круглий стіл «Молода енергія громад». Захід організується ГО «СКЦ «Задзеркалля» в рамках проекту «Молода енергія громад» за фінансової підтримки Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ.

Метою проведення заходу є обговорення ефективних практик залучення молоді до участі  у розвитку громад та залучення дітей та підлітків до прийняття рішень.

В рамках круглого столу підніматимуться питання:

Презентація проектів, спрямованих на підтримку залучення молоді до громадської активності;

Обговорення механізмів прийняття рішень у громаді, спрямованих на реалізацію потреб дітей та підлітків;

Успішні приклади реалізації дитячих та молодіжних ініціатив у громадах.

До участі у заході запрошуються представники органів влади та місцевого самоврядування, громадські активісти, представники гуманітарних організацій та ЗМІ.

Для участі у круглому столі необхідно до 17:00  12 червня 2018 р. повідомити організаторів на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , вказавши ім'я і посаду представника від організації, що візьме участь у заході та контактний номер телефону.

Орієнтовна тривалість круглого столу – до трьох годин. Для учасників заходу передбачені кава-паузи та забезпечення роздатковими матеріалами. Транспортні витрати учасників не покриваються.

Довідково. Проект «Молода енергія громад» продовжує застосування механізму залучення підлітків і молоді до розвитку місцевих громад Донецької і Луганської областей через систему малих грантів.

Завданнями проекту є: активізація участі підлітків у конкурсі малих грантів; розширення можливостей та надання базових навичок з організації проектів серед підлітків; створення сприятливих умов для реалізації проектів з підтримки громадянської активності підлітків і молоді.

Цільовою аудиторією проекту є підлітки і молодь віком від 14 до 19 років із залученням до проектних груп молодих людей віком до 25 років у якості менторів та проектних менеджерів.

Проект буде реалізований на території Донецької і Луганської областей протягом 2018-2019 років і залучить 40 ініціативних груп дітей та молоді для реалізації проектів у громадах.

Початок реєстрації: 10.30.

Контактна особа: Тетяна Дерев'янко

тел.: +38 0660451021

Запрошуємо всіх до активної і плідної співпраці та будемо раді однодумцям!