Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Краматорську буде проведено обласний круглий стіл «Молода енергія громад»

13 червня об 11:00 у  конференцзалі Донецької торгово-промислової палати, за адресою м.Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого № 48 А, 3 поверх, буде проведено обласний круглий стіл «Молода енергія громад». Захід організується ГО «СКЦ «Задзеркалля» в рамках проекту «Молода енергія громад» за фінансової підтримки Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ.

Метою проведення заходу є обговорення ефективних практик залучення молоді до участі  у розвитку громад та залучення дітей та підлітків до прийняття рішень.

В рамках круглого столу підніматимуться питання:

Презентація проектів, спрямованих на підтримку залучення молоді до громадської активності;

Обговорення механізмів прийняття рішень у громаді, спрямованих на реалізацію потреб дітей та підлітків;

Успішні приклади реалізації дитячих та молодіжних ініціатив у громадах.

До участі у заході запрошуються представники органів влади та місцевого самоврядування, громадські активісти, представники гуманітарних організацій та ЗМІ.

Для участі у круглому столі необхідно до 17:00  12 червня 2018 р. повідомити організаторів на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , вказавши ім'я і посаду представника від організації, що візьме участь у заході та контактний номер телефону.

Орієнтовна тривалість круглого столу – до трьох годин. Для учасників заходу передбачені кава-паузи та забезпечення роздатковими матеріалами. Транспортні витрати учасників не покриваються.

Довідково. Проект «Молода енергія громад» продовжує застосування механізму залучення підлітків і молоді до розвитку місцевих громад Донецької і Луганської областей через систему малих грантів.

Завданнями проекту є: активізація участі підлітків у конкурсі малих грантів; розширення можливостей та надання базових навичок з організації проектів серед підлітків; створення сприятливих умов для реалізації проектів з підтримки громадянської активності підлітків і молоді.

Цільовою аудиторією проекту є підлітки і молодь віком від 14 до 19 років із залученням до проектних груп молодих людей віком до 25 років у якості менторів та проектних менеджерів.

Проект буде реалізований на території Донецької і Луганської областей протягом 2018-2019 років і залучить 40 ініціативних груп дітей та молоді для реалізації проектів у громадах.

Початок реєстрації: 10.30.

Контактна особа: Тетяна Дерев'янко

тел.: +38 0660451021

Запрошуємо всіх до активної і плідної співпраці та будемо раді однодумцям!