Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Міністерство молоді та спорту України запрошує взяти участь в Міжнародній конференції "Молодь і Держава – Партнерство заради Розвитку"

Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України, Європейська Комісія, Львівська обласна державна адміністрація, Програма розвитку ООН в Україні, Форум громадянського суспільства Східного Партнерства в Україні (Робоча Група №4 "Контакти між Людьми").

Участь молоді як хаотичний феномен чи стала інституційна співпраця? Революції, творені молоддю, та апатія до участі у виборах, бажання творити реальні зміни та нетипові системи діалогу Молодь+Держава – ці і багато інших діаметрально протилежних ознак участі молоді в процесі вироблення стратегічних рішень та їх реального втілення стали невід’ємною частиною сьогодення країн ареалу Східного Партнерства Європейського Союзу (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна).

Коли? 7-8 грудня 2018 [Україна, місто Львів]

Останній термін подачі заявок: 31 жовтня [20:00 GMT+3]

Форма та деталі реєстрації – за посиланням:

українською:https://goo.gl/forms/jaDzfKHwHnGuHvq22

англійською:https://goo.gl/forms/xx0WfhW83gjnFzsn2

 

Міжнародна конференція стане першим міждисциплінарним та міжінституційним діалоговим майданчиком для шести країн Східного Партнерства з метою пошуку відповідей на такі питання:

  • чи уможливлюють участь молоді міжнародні та національні законодавчі ініціативи?
  • як дійсно працює участь молоді в країнах регіону Східного Партнерства? Чи можлива участь молоді без законодавчих для цього передумов?
  • як будувати співпрацю Молодь+Держава з метою кращого формування стратегічних рішень? Які вже існують успішні практики в Литві, Естонії, Німеччині, Франції та країнах Східного Партнерства?
  • як досліджувати питання участі молоді?

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, контактуйте з організаторами заходу за цією електронною адресою: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript