Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Донецькій області пройде Всеукраїнський молодіжний форум «Студентська Веселка»

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації повідомляє, що 18-20 листопада 2018 року у м. Святогірськ на базі відпочинку «Зелений гай»  спільно з Міністерством молоді та спорту Україну буде проведено Всеукраїнський молодіжний форум «Студентська Веселка».

 

Метою заходу є адаптація та об’єднання студентської молоді з числа внутрішньо переміщених осіб до університетського середовища засобами студентського самоврядування.

Участь у заході візьмуть 55 осіб із числа студентської молоді – представники вищих навчальних закладів із 13 областей України.

Основними завданнями заходу є налагодження діалогу між молоддю із різних регіонів України і молоддю із числа внутрішньо переміщених осіб, удосконалення системи студентського самоврядування вищих навчальних закладів, як засобу адаптації внутрішньо переміщених осіб, забезпечення посилення співробітництва вищих навчальних закладів та запровадження інноваційних підходів у роботі органів студентського самоврядування.

Програмою заходу передбачено проведення панельних дискусій на тему: «Студентське самоврядування, як елемент залучення молоді до процесу прийняття рішень»,  «Обговорення ролі студентської молоді у процесах державотворення»;  презентація кращих практик роботи студентських самоврядувань в Україні, відвідання та ознайомлення з моделями роботи студентського самоврядування Донбаського державного педагогічного університету та Донбаської державної машинобудівної академії.