Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
18 березня – вебінар про деталі конкурсу проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2019 році

У найближчі дні буде оголошено прийом заявок на участь у конкурсі проектів для молоді у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю.

На проведення конкурсу проектів цього року у Державному бюджеті України передбачено 3 млн. 250 тис. грн.

Хто може подавати заявку, якими є пріоритети конкурсу та інші деталі ви дізнаєтесь під час вебінару, який відбудеться18 березня 2019 року о 12.00за участю заступника Міністра молоді та спорту Олександра Яреми та за підтримки ІСАР "Єднання".

Щоб зареєструватися для участі у вебінарі просимо перейти за посиланням: http://cd-platform.org/vebinari На пошту, вказану при реєстрації, ви отримаєте листа з інструкцією щодо підключення.

Технічні деталі: трансляція відбуватиметься у браузері (програма доступу в Інтернет, встановлена на вашому комп'ютері), тож додаткового обладнання чи програмного забезпечення не потрібно. Варто тільки пересвідчитися, що ваш браузерне блокує роботу плагіна Adobe Flash Player. Найчастіше такі проблеми виникають у користувачів Chrome. Щоб увімкнути плагін в Chrome, скористайтесяінструкцією.Інколи браузер може блокувати цей плагін тільки на сайті, з якого транслюється вебінар. У такому випадку, скористайтесяцією інструкцією.

Зважте також: якщо ви користуєтеся мережею через wi-fi, то якість зображення та звуку може бути нижчою, ніж при традиційному (дротовому) підключенні.