Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Запрошуємо 25 квітня на Форум “Бізнес-Молодь: ефект WOW від співпраці”

Захід проходить у межах ініціативи “Український Пакт заради молоді-2020”. Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді.

Взяти участь у Форумі можуть: молоді люди до 25 років; студенти та випускники професійних ліцеїв, училищ, коледжів, технікумів, інститутів, університетів та академій; жителі Черкас та сусідніх міст і сіл Черкаської області.

Для участі необхідно до 21 квітня зареєструватися, а вже 22 квітня успішні кандидати і кандидатки отримають листи із підтвердженням участі та деталями місця проведення Форуму.

У рамках Форуму планується: - представлення актуальних кар’єрних можливостей для молоді; - практичні рекомендації від компаній з побудови кар’єри; - вдосконалення soft skills та нетворкінг; - вирішення практичних бізнес-кейсів у командах разом із HRменеджером/кою; - спілкування з HR-менеджерами місцевих та національних компаній.

Додаткова інформація про Форум, а також посилання для реєстрації щодо участі на сайті https://www.prostir.ua/event/forum-biznes-molod-efekt-wow-vidspivpratsi-u-cherkasah

 

З будь-яких питань щодо Форуму, а також для реєстрації від імені компанії (в тому числі для Підписання Пакту) звертайтеся до Анни Аранжій, CSR Ukraine, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , (044) 292 02 48, (097) 759 00 14. Участь у Форумі безкоштовна. Організатори відшкодовують вартість проїзду "до" та "з" Черкас.