Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Депутаты приняли программу по оздоровлению детей

Сегодня, 29 августа, в ходе пленарного заседания очередной 23-й сессии Донецкого областного совета депутаты утвердили комплексную программу «Оздоровление и отдых детей Донецкой области в 2013-2017 годах». С докладом по данному вопросу выступила начальник управления по делам семьи и молодежи облгосадминистрации Лилия Золкина.Прийняття комплексної Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області на 2013-2017 роки» необхідне у зв'язку із закінченням терміну виконання регіональної комплексної програми «Молодь. Сім’я. Діти.» на 2008 – 2012 роки», затвердженої рішенням обласної ради від 26 вересня 2008 № 5/18-541 та реалізацією Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Конвенції «Про права дитини» від 20 листопада 1989 року (ратифікована Україною 27 лютого 1991 року).

Мета програми:

зміцнення здоров’я дитячого населення Донецької області шляхом удосконалення системи оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення державних гарантій щодо доступності та якості оздоровчих та відпочинкових послуг, збереження та розвитку мережі дитячих оздоровчих закладів регіону, сприяння модернізації їх інфраструктури відповідно до сучасних умов.

Прийняття Програми дасть змогу збільшити кількість дітей, охоплених відпочинковими та оздоровчими послугами, в тому числі дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, удосконалити існуючу в області систему взаємодії місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування із підприємствами, установами, організаціями, приватними особами, які є власниками (засновниками) дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, у вирішенні соціальної проблеми забезпечення дітей Донецької області якісними та безпечними послугами з оздоровлення.


Детально с содержанием программы можно ознакомиться на сайте Донецкого областного совета:

http://sovet.donbass.com/?lang=ru&sec=02.01&iface=Public&cmd=showproject&args=id:694