Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
3 жовтня у Донецьку відбудеться III Молодіжний інноваційний форум

3 жовтня 2013 р. у Донецьку відбудеться III Молодіжний інноваційний форум та круглий стіл «Світовий досвід, тенденції та реалії працевлаштування молоді».

Захід буде проведено Українською студентською спілкою за підтримки Міністерства молоді та спорту України та управління у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації.

 

Метою форуму є об’єднання талановитої молоді України, сприяння її розвитку та втіленню винаходів, інноваційних ідей та проектів, в т.ч. в впровадженні новітніх форм самоосвіти та працевлаштування молоді.

В рамках Форуму плануються:

• обговорення шляхів впровадження новітніх тенденцій та світового досвіду у процесі працевлаштування випускників вищих навчальних закладів у комерційні та державні структури

• виступи авторів соціальних інноваційних проектів по різних напрямках;

• виступи керівників бізнес-компаній та бізнес-тренерів на тему працевлаштування студентів, інноваційної освіти та корпоративної свідомості майбутніх працівників;

• інтелектуальна розважальна програма.

 

Усі бажаючи можуть взяти участь у Форумі, який відбудеться у приміщенні КУ «Донецький міський молодіжний центр» з 13.00 до 20.00, за адресою: м.Донецьк, б-р Шевченко, 54.

За усіма питаннями щодо заходу звертайтеся до координатора проекту у Донецьку – Поліна Астапова, 0661029593, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .