Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Криму пройде Форум найактивніших студентів Донеччини

З 13 по 17 вересня 2013 року на базі Міжнародного центру туризму «Золотий берег» в АР Крим (с. Орловка) пройде щорічний Форум лідерів студентських профспілкових організацій та органів студентського самоврядування Донецької області - 2013.

14 вересня 2013 р. участь у форумі візьмуть   заступник голови облдержадміністрації Тамара ЛУК'ЯНЧУК та начальник управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації Лілія ЗОЛКІНА.

 

Форум проводять Донецька асоціація студентських профспілкових організацій спільно з Донецьким обкомом профспілки працівників освіти і науки України, Радою ректорів вищих навчальних закладів Донецької області, управлінням у справах сім'ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації, управлінням у справах сім'ї, молоді та міжнародних зв'язків Донецької міської ради.

Безпосередня організація Форуму вже традиційно доручена Донецькому державному університету управління.

Цього року учасниками Форуму стануть лідери студентських профспілкових організацій, органів студентського самоврядування вузів Донецької області, члени Студентського парламенту при Донецькій обласній раді.

У Форумі також візьмуть участь  голова Донецького обкому профспілки працівників освіти і науки України Ася Семенівна Горшкова, заступник голови Ради ректорів вищих навчальних закладів Донецької області, ректор Донецького державного університету управління Олександр Станіславович Поважний, начальник Управління у справах сім'ї , молоді та міжнародних зв'язків Донецької міської ради Ольга Володимирівна Цесельска.

У програмі Форуму передбачені ряд тренінгів та майстер -класів для студентської молоді, засідання секції Молодіжної ради при Донецькій обласній державній адміністрації, засідання Студентського парламенту при Донецькій обласній раді, зустріч студентських активістів з головою обкому профспілки працівників освіти і науки та підведення підсумків обласного конкурсу профспілкової і студсамоуправленческой реклами «Сім кроків до успіху».