Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Діти Авдіївки – за здоровий спосіб життя

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», з метою поширення олімпійського руху в Україні, ознайомлення молоді з гуманістичними ідеалами олімпізму, цінування власного здоров'я, виховання в школярів потреби в постійній руховій активності та здоровому способі життя, престижі здоров'я, а також залучення дітей до активних занять фізичною культурою і спортом у навчальних закладах міста Авдіївка було проведено заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту.

 

Це свято не було обмежено одним днем – з 9 по 15 вересня відзначався Олімпійський тиждень, основна мета якого – прищеплення дітям любові до спорту та здорового способу життя. У загальноосвітніх школах було проведено тематичні години на тему «Олімпійська висота», відбулося поновлення стендів та куточків олімпійської освіти, виставки малюнків, плакатів за олімпійською тематикою. На тематичних уроках учні мали можливість віртуально зустрітися з відомими спортсменами нашої Батьківщини, а також реально поспілкуватися зі спортсменами - авдіївцями, які починають свій великий спортивний шлях.

У рамках тижня велика увага приділялась рухливим іграм, спортивним естафетам та розвагам. Кожен учень міста на цьому тижні так чи інакше доторкнувся до спорту. Центральне місце на Олімпійському тижні займає Всеукраїнський Олімпійський урок, який надихнув багатьох учнів до дії. Для когось він стає стимулом розпочати наступний день на півгодини раніше, із ранкової гімнастики чи пробіжки, для когось – записатися в секцію, почати системні тренування, для багатьох юнаків і дівчат – відмовитися від шкідливих звичок на користь здоровому способу життя. Тільки такі дії, які подеколи потребують маленьких перемог над собою, ведуть до великих перемог у спорті та житті.