Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Святогірську пройдуть 3 молодіжні форуми

Відкритий форум молоді Донбасу "Молодь без кордонів", Обласний відкритий форум, спрямований на інтелектуальне самовдосконалення молоді та творчий розвиток особистості «ART-Ukraine» та Українсько-російський молодіжний форуми пройдуть 16 – 19 вересня 2013 року у Святогріську на базі Донецького обласного дитячо – молодіжного санаторно – оздоровчого комплексу "Перлина Донеччини".

Управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації проводить ці заходи з метою сприяння  розвитку потенціалу молодіжних громадських організацій України та Росії, активізації участі молоді у процесі прийняття рішень, розробки і реалізації двосторонніх проектів у сфері молодіжної політики між країнами.творчій реалізації молодих талановитих митців, збереження і примноження інтелектуального потенціалу України, популяризації сучасного мистецтва серед широких верств населення.

У цьому році у форумах беруть участь участь представники молодіжних громадських організацій, робітничої молоді, молоді вчені, представники кращих молодіжних команд КВН, вуличної танцювальної культури, молоді фотографи та художники зі всієї України, Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Програмою форумів  передбачені зустрічі з відомими особистостями, арт-кафе, різноманітні майстер-класи та воркшопи, дискусії та тренінги, які проводитимуть ведучі спеціалісти з Черкас, Харкова та Донецька.

17 вересня 2013 року з учасниками Форуму в ході Інтерактивної зустрічі поспілкується заступник голови облдержадміністрації Тамара ЛУК'ЯНЧУК.

Збір учасників форумів 16 вересня 2013 р. о 9.00 за адресою м. Донецьк, вул. Університетська, 13, біля центрального входу.

Завантажити Програму форумів