Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Харцизький відділ у справах сім’ї та молоді отримав консультаційно-методичну допомогу

Реалізуя соціальні ініціативи Президента України, на виконання Концепції Державної соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року, відповідно до перспективного плану роботи управління у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації на 2013 рік, 9 вересня 2013 року начальником відділу у справах сім’ї, молоді та гендерної рівності облдержадміністрації Костенко Наталією Іванівною проведена методична зустріч з працівниками відділу у справах сім’ї та молоді Харцизької міської ради.

 

В рамках діяльності обласної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми надана консультаційна та методична допомога з питань запобігання насильству в сім’ї, підвищення професійного рівня відповідальної особи за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

З метою обізнаності та інформування населення надані буклети та плакати з питань протидії торгівлі людьми, листівки «Стоп насильству». Організована інформаційно-роз'яснювальна та просвітницька робота щодо проведення комунікаційних кампаній, спрямованих на формування в суспільстві рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.