Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Голова Всеукраїнської студентської ради Олександр Тур відвідав Донеччину

З 30 жовтня по 1 листопада відбулась робоча поїздка начальника відділу гуманітарної освіти департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Сергія Вікторовича Храпатого та голови Всеукраїнської студентської ради Олександра Тура на Донеччину в рамках моніторингу проекту «Підвищення ефективності студентських служб», що проходив на базі Донецького національного університету.В рамках візиту відбулась зустріч Храпатого С.В. та Тура О.В. з головою Ради ректорів вищих навчальних закладів Донецької області, ректором Донецького національного технічного університету, героєм України О.А. Мінаєвим. Під час зустрічі були обговорені основні засади студентської політики регіону та подальші перспективи розвитку студентського самоврядування Донеччини.

Наступним блоком програми була зустріч гостей з колективом Донецької обласної колегії Всеукраїнської студентської ради, де голови провідних вищів області презентували свою роботу та розповіли про основні заходи і проекти, що проходять у їх студентських колективах. Підсумком зустрічі стало вручення гостям Почесних знаків Донецької обласної колегії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України «За розвиток студентського руху».

За словами керівника Секретаріату Донецької обласної колегії Антона Непомящого: «Мені дуже приємно, що наша команда однодумців на високому організаційному рівні змогла презентувати таку системну роботу керівництву Всеукраїнської студентської ради не просто на словах, а на реальних прикладах. Сьогодні голова обласної колегії Євген Лапенко вперше вручив Почесні знаки Донецької обласної колегії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України «За розвиток студентського руху», який наша колегія започаткувала рік тому. Ми сподіваємось, що з часом, кожна обласна колегія бути мати свій почесний знак, так як і ми».

Завершаючи робочий візит Сергій Храпатий та Олександр Тур зустрілись з заступником голови Донецької обласної державної адміністрації Тамарою Олексіївною Лук’янчук. В рамках зустрічі було обговорено механізми співпраці студентства на різних гілках влади, фінансування студентських проектів і програм на обласному рівні.

За інформацією: прес-центру Донецького обласного студентського порталу http://studportal.dn.ua/