Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Міліціонери Донецької області працюють над тим, як допомогти дітям із зони АТО

Безпечно покинути окуповану територію, надати гуманітарну допомогу, не допустити, щоб підлітки були втягнуті до злочинної діяльності представниками незаконних збройних формувань, припинити спроби бойовиків ввести молодь в оману і нав'язати своє бачення навколишньої ситуації: цілий ряд завдань спільно вирішують правоохоронці та соціальні служби області для захисту підростаючого покоління.

6 січня на базі санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації дітей «Смарагдове місто» (Краснолиманський район) пройшла робоча нарада представників соціальних служб Донецької облдержадміністрації і правоохоронної системи області. Ініціаторами заходу виступили співробітники кримінальної міліції у справах дітей під патронатом начальника Главку В'ячеслава Аброськіна.

Не всім дітям пільгової категорії пощастило опинитися під захистом Української держави, частина з них знаходиться на території, підконтрольній незаконним збройним формуванням. У зв'язку з цим питання захисту дітей Донецької області в умовах проведення АТО дуже важливі.

Як зазначив начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України в Донецькій області Віталій Боднарук, сьогодні всі зацікавлені служби повинні працювати в тісному тандемі, не дивлячись на те, що кожне з відомств базується в різних містах. Питання оперативного інформування один одного найбільш пріоритетне. Також Віталій Боднарук підкреслив, що правоохоронці запустили в роботу програму з оздоровлення підлітків, які проживають в небезпечних регіонах, надають посильну гуманітарну допомогу дітям та їх сім'ям, допомагають в адаптації.

Не випадково місцем проведення круглого столу був обраний саме оздоровчий заклад «Смарагдове місто». Центр спеціалізується на вихованні дітей, позбавлених батьківського піклування та сиріт. Сьогодні тут знаходиться 331 дитина, всі ці підлітки були вивезені з тимчасово окупованих територій за сприянням міліціонерів. Робота в цьому напрямку буде продовжена, правоохоронці докладуть максимум зусиль, щоб допомогти кожній дитині.

 

 

За інформацією офіційного сайту ГУМВС України в Донецькій області