Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Ігор Жданов: Ми будуватимемо стратегію національно-патріотичного виховання разом із громадськими організаціями

Незабаром в структурі Міністерства молоді та спорту України з’явиться структурний підрозділ, який відповідатиме за розробку та практичне втілення концепції національно-патріотичного виховання.

Про це Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов повідомив під час ефіру на Радіо Свобода.

«На мою думку, в останні роки національно-патріотичне виховання в Україні було на дуже низькому рівні. Молоді не прищеплювалася повага і любов до своєї країни. Ситуацію негайно потрібно змінювати», - зауважив Ігор Жданов. Ймовірно цей структурний підрозділ очолить Микола Ляхович — історик, громадський діяч, колишній боєць батальону «Азов».

«Він відома людина у філософсько-патріотичному русі, у нього є багато цікавих ідей, які будемо реалізовувати разом із громадськими організаціями. В цьому напрямку ми працюватимемо також і з різними відомствами, зокрема, із Міністерством освіти та науки, адже національно-патріотичне виховання потрібно починати ще зі школи», - зауважив Ігор Жданов.

Міністр висловив сподівання, що така тісна співпраця між громадянським суспільством і державними органами влади - досить швидко принесе свої плоди.

«Я думаю, що ситуацію ми змінимо, може, не докорінним чином, але я відчуваю підтримку, як зовнішнього середовища, тобто молодіжних організацій, громадських рухів, волонтерів, які готові допомогти, так і всередині Мінмолоді, Міноборони, Міносвіти. Є державні службовці, які не просто будуть відноситися до цієї справи, як до чергової галочки, а для них це буде серйозною роботою, якою потрібно займатися в країні», - відзначив Ігор Жданов.

За інформацією офіційного сайту Міністерства молоді та спорту України