Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Учасники проекту "Відкрий Україну" побували у Львові

На початку листопада в Краматорську та Слов’янську Донецької області стартував проект «Відкрий Україну», в рамках якого було проведено серію безкоштовних майстер-класів із традиційних українських ремесел та семінарів з «форум-театру» для переселенців і мешканців міст. Учасники семінарів з форум-театру разом із досвідченими тренерами стали «акторами». За допомогою різних вправ, ігор, театральних практик, вони навчилися виявляти себе, ділитися своїми почуттями, емоціями і думками, обговорювати суспільно важливі питання, показали своє бачення України.

 

Серед учасників слов’янської та краматорських груп для поїздки у Львів було відібрано 11"акторів"(із слов’янської групи для було відібрано 3 "акторів", 2 з них – представники Слов’янської міської громадської організації "Студентський театр "7 этаж"), які показали виставу «Відкрий Україну» з метою публічного обговорення суспільних питань разом з глядачами, спільного знаходження варіантів рішення.

Учасники проекту змогли відвідати центр міської історії, український католицький університет, а також перейняти досвід роботи громадської організації «Інститут міста».

Хочемо наголосити, що учасники постановки - непрофесійні актори, віком від 18 до 35 років, переважно це студенти, працівники освітніх установ та представники молоді.

Проект реалізується ДМО «Фонд соціального розвитку «Наше майбутнє», в партнерстві з КМГО «Фонд розвитку громади», за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.