Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Владислав ЛАВРИК провів засідання Ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

Сьогодні, 27 квітня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Владислава ЛАВРИКА проведене засідання Ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми. В ході засідання розглянутий хід виконання Закону України «Про попередження насильства в сім'ї». Також учасники обговорили питання щодо реалізації в Донецькій області проекту «Розповсюдження Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».

За підсумками засідання прийняті рішення щодо посилення взаємодії профільних управлінь та департаментів облдержадміністрації з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї, забезпечення якісного проведення профілактичних заходів, в ході яких забезпечити виявлення фактів жорстокого поводження з дітьми в сім’ях.

Також необхідно здійснювати соціальний супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, у зв’язку з насильством в сім’ї та проводити заходи щодо внесення офіційних попереджень батькам працівниками правоохоронних органів.

З метою ефективної протидії торгівлі людьми, Владислав Лаврик доручив посилити поінформованість серед населення, в тому числі серед внутрішньо переміщених осіб, щодо запобігання ризикам потрапляння в ситуації торгівлі людьми та можливостей отримання допомоги.

За виконанням наданих доручень встановлений контроль.