Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулося засідання обласної молодіжної ради

19 травня 2016 року заступник голови облдержадміністрації Ігор Стокоз провів засідання обласної молодіжної ради. Участь у засіданні взяли керівництво профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації, лідери обласних молодіжних організацій, молодіжні активісти Краматорська та Слов'янська.

 

Основними питаннями, які були винесені на розгляд, були - затвердження плану роботи обласної молодіжної ради на 2016 рік та сприяння працевлаштуванню молоді. З вищеназваних питань доповідали Лілія Золкіна – начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, Ніна Малина - начальник відділу організації профорієнтації Донецького обласного центру зайнятості та Велика Є. –методист відділу з питань молоді та у справах сім’ї управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

За підсумками проведення ради затверджений план роботи ради на 2016 рік. Зокрема, в поточному році розглядатимуться питання формування здорового способу життя, практики та інституції неформальної освіти та соціальна інтеграція молодих людей з обмеженими фізичними можливостями. Також, з метою сприяння працевлаштуванню молоді, вирішено забезпечити діяльність волонтерських, трудових молодіжних загонів, створити табори праці та відпочинку, а також розглянути питання щодо відкриття шкіл молодих підприємців та бізнес-інкубаторів.