Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У облдержадміністрації відбулось засідання обласної молодіжної ради

28 жовтня 2016 року заступник голови облдержадміністрації Ігор Стокоз провів чергове засідання обласної молодіжної ради. До участі у засіданні були запрошені керівники профільних управлінь та департаментів облдержадміністрації, керівники обласних соціальних комунальних закладів, а також активісти молодіжного руху Краматорська, Слов’янська та Бахмуту.

 

В ході засідання ради учасники розглянули розвиток неформальної освіти у Донецькій області. Доповідали з цього питання головний спеціаліст управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Карина Павлюк, координатор Слов’янської платформи ініціатив «Теплиця» Ганна Авдіянц та координатор Краматорського центру розвитку вільної молоді «Майбутнє» Олександр Петров.

За підсумками доповіді було вирішено сприяти участі спеціалістів у Всеукраїнських тренінгах з метою виконання програми підготовки працівників, які працюють з молоддю, із залученням державних службовців молодіжної сфери та представників молодіжних громадських організацій, «Молодіжний працівник»; провести обласну науково-практичну конференцію «Шляхи розвитку неформальної освіти у Донецькій області»; розробити спільно з громадськими організаціями програму «Волонтерський паспорт»; спільно з Донецьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадськими організаціями забезпечити проведення обласних форумів волонтерів у 2017 році.

 

Про залучення молоді до активного громадського життя доповідали керівник творчого напрямку Донецького обласного дитячо-молодіжного центру Олександр Дзюмак, керівник відділу інформації молодіжної громадської організації "Молодіжна фундація" Карина Мотузка, заступник голови громадської організації «Молодь сходу України» Оксана Ступак та начальник відділу молодіжної політики управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Надія Перепадья.

Учасниками було вирішено підвести підсумки проведення обласного конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка; оголосити на офіційному сайті управління у справах сім’ї та молоді обласний конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка; підготувати проект розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації про оновлення складу обласної молодіжної ради; сформувати списки фактично діючих на території міст та районів зареєстрованих громадських організацій. списки передати до управління у справах сім’ї та молоді; проводити активну роботу по залученню представників місцевих громадських організацій до участі у всеукраїнських заходах (особливо національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання), які проводяться Міністерством молоді та спорту України спільно із громадським сектором; висвітлювати позитивний досвід роботи громадських організацій у місцевих засобах масової інформації.

 

Про соціальні послуги для молоді розповіли начальник відділу соціальної роботи Донецького обласного соціального центру для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Кузьменко, директор комунального закладу «Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» Володимир Клюшник, соціальний працівник комунального закладу "Донецький обласний соціальний центр матері та дитини» Ірина Гаврильченко, директор комунального закладу "Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги" Ірина Дьоміна, директор комунального закладу "Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями" Едуард Гаврильченко та координатор дитячого підрозділу Центру підтримки сім’ї (м. Святогірськ) Ірина Сербіна.

Учасниками засідання було вирішено поширити інформацію про роботу соціальних закладів: Донецького обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Донецького обласного соціального центру матері та дитини, Донецького обласного центру соціально-психологічної допомоги, Донецького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, Центрів підтримки сім’ї, - серед молоді (особливо серед молоді, яка опинилась у складних життєвих обставинах). Розглянути питання щодо створення «телефонів довіри» для молоді при центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Розглянути питання можливості створення Центрів підтримки сім’ї спільно з міжнародними фондами. Виготовити біл-борди з інформацією щодо соціальних закладів, які надають допомогу молоді, яка опинилася у складних життєвих обставинах. Здійснювати виїзди мобільних бригад у сільську місцевість з метою інформаційно-просвітницької роботи серед молоді.