Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У облдержадміністрації обговорили питання запобігання насильству в сім’ї

Сьогодні, 29 листопада, в рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства», заступник голови облдержадміністрації Ігор Стокоз провів засідання Регіональної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Члени ради зібралися обговорити та активізувати зусилля заради подолання суспільної проблеми сьогодення – прояви насильства.

 

Зокрема, було розглянуто питання реалізації проекту Фонду народонаселення ООН, котрий створює механізми реагування на потреби найуразливіших категорій жінок та дівчат, які постраждали від збройного конфлікту на сході України.

Також, присутні розглянули заплановані заходи, що проходять у рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до актуальної проблеми подолання насильства в сім'ї та попередження насильства і захисту прав жінок.

В обговоренні взяли участь старший координатор з питань гуманітарного реагування у східних областях України Олена Качемировська, директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юрій Балаболка та директор Центру соціально психологічної допомоги Ірина Дьоміна.

Також, були отримані змістовні повідомлення про хід реалізації державної сімейної політики у Дружківці та обговорено виконання проекту з підготовки молоді до подружнього життя.

За підсумками засідання ради прийняті відповідні рішення, які підлягають виконанню у визначені терміни.