Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Служити миру України

Під таким гаслом 3 березня, в Києві відбувся перший Національний з'їзд жінок України, в якому взяли участь 1000 жінок з усіх регіонів України.

Учасниці заходу взяли участь в соцопитуванні, обговорили засади і прийняли Резолюцію – Жіночий мирний план, який передбачає першочергові кроки, спрямовані на досягнення миру і стабілізацію ситуації в соціально-гуманітарній сфері, а також обговорили намір уряду підписати Меморандум про співпрацю з МВФ і закликали до виконання Мінських угод.

Також в рамках заходу відбулася презентація Ордену «За Сміливість» Національної платформи «Жінки за Мир». І найчуттєвіша частина з’їзду – церемонія нагородження учасниць, серед яких були і представниці міста Авдіївка: Ігнатенко Аліна Вікторівна – завідуюча сектора опіки та піклування служби у справах дітей м. Авдіївка та Куликовська Тетяна Валентинівна - директор Авдіївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Народний депутат, ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир» Наталія Королевська вручила орден «За Сміливість» жінкам, які з перших днів військового конфлікту в Донецькій і Луганській областях попри ризики для свого здоров’я і життя допомагали найнужденнішим – інвалідам, дітям, багатодітним родинам, родинам які опинились у складних життєвих обставинах, хворим, людям літнього віку.