Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Слов'янській "Теплиці" відбувся конкурс міні-грантів від #Unicef

18 березня у ПІ"Теплиця" відбувся конкурс міні-грантів від #Unicef.

Учасниками стали молодь та активісти з різних куточків Донецької та Луганської областей, від міст Слов'янськ, Костянтинівка, Рубіжне, Сєвєродонецьк до селищ та селищ міського типу(Ярова, Ямпіль).

Розпочався конкурс з презентації успішних ініціатив. Так, Ганна Філіпенко - менеджер "Платформи ZMISTO"(м.Слов'янськ) поділилась історію успіху проекту від появи ідеї до її реалізації та тим, як ініціатива може перерости у великий проект. Також наголосила на проблемах, з якими довелось зіштовхнутися в ході роботи.

 

А Наталя Шалата - менеджер Львівської Освітньої Фундації розповіла про специфіку взаємодії з громадами у Львівській області та проекти, направлені на роботу з дітьми-сиротами.

У другій хвилі конкурсу було відібрано 17 проектів, направлених на різноманітні інновації, від \ авто кінотеатру для перегляду фільмів на відкритих майданчиках до створення ігрової кімнати для роботи з дітьми з обмеженими фізичними можливостями. Більшість учасників вперше писали та захищали свої проекти, але показали високий рівень знань та націленість на результат.

В результаті журі в особах представників "Теплиці", "Львівської Освітньої Фундації" міської влади та Unicef було обрано 7 переможців, що отримали гранти, на реалізацію своїх проектів:

- "Кольорова Ярова" - (Ярова) - створення комфортних зупинок очікування громадського транспорту.

- "Створи місце свого розвитку"(м.Слов'янськ)

- "Мотор"(м.Миколаївка) - ініціатива проекту "МедіАнна" на зйомки фільмів про життя Миколаївки

- "Всем нужен дом"(м.Слов'янськ) - допомога та розвиток притулку для безпритульних собак

- Fab Lab(м.Слов'янськ) - робимо науку цікавою та доступною для молоді

- Мурал на стіні дитячої лікарні (м.Слов'янськ)

- Фестиваль "Щаслива дитина - квітуча Україна(Ямпіль)

Завершився конкурс музичним виступом гурту "One Vox".

Вітаємо переможців та чекаємо на реалізацію проектів, а усім учасникам бажаємо не зупинятись на досягнутому, а обов'язково допрацьовувати та розвивати свої ініціативи, що дуже потрібні для наших міст! Успіхів!