Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донецьким обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було підписано Меморандум про взаєморозуміння з NGO "Representative of Save the Children International in Ukraine" і Запорізьким благодійним фондом "Єдність" за майбутнє

6 вересня 2017 року Донецьким обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було підписано Меморандум про взаєморозуміння з NGO "Representative of  Save the Children International in Ukraine" і Запорізьким  благодійним фондом "Єдність" за майбутнє.

Головною ціллю спільної діяльності є підтримка дітей, батьків та осіб, що їх замінюють, які опинилися у складних життєвих обставинах, проведення освітніх заходів, семінарів, тренінгів у рамках освітніх програм; сприяння підвищенню рівня соціально-психологічної підтримки для ВПО; розвиток волонтерського руху в Україні, надання консультативної соціальної, юридичної та психологічної допомоги шляхом створення Центру соціального супроводу у м. Дружківка.

Результатом діяльності стане спільна координація здійснення соціального супроводу вразливих категорій дітей та сімей, які потребують допомоги, у Донецькій області з основним фокусом на наступні географічні території: м. Бахмут, Бахмутський район (Світлодарськ, Миронівський, Луганське), м. Авдіївка, Ясинуватський район (Первомайське, Орлівка, Верхньоторецьке), координуючи свою роботу з громадськими центрами "Просторами для дітей, сімей та молоді" в цих населених пунктах.