Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Сироти соцгуртожитку (м.Дружківка) виїхали до Києва на роботу

Для кожної молодої людини цілком природньо прагнути самостійності і незалежності. Саме тому юнаки і дівчата соцгуртожитку прагнуть реалізувати своє бажання працювати і отримувати гідну оплату праці.

У листопаді було проведено зустріч із мотиваційним тренером -  директором Товариства "Знання" України у м.Дружківка, засновником проекту у Центрі пошуку роботи\ Job search centre, незалежним HR-практиком у Макіївському міському центрі зайнятості – «Право на успіх – пошук можливостей», яка надихнула клієнтів соцгуртожитку до розширення своїх горизонтів у пошуці роботи. 

Не пройшло і місяця, як завдяки спільним зусиллям спеціалістів соцгуртожитку, центру зайнятості і одного із підприємств четверо дітей-сиріт 12.12.2017 року вирушили на зустріч із роботодавцями до Києва.

Збори, подорож, пошук місцезнаходження підприємства, оформлення чисельних документів і проходження медогляду у незнайомому місці – велике навантаження і перевірка на дорослість та самостійність.

Найважливішим є те, що дітей-сиріт замотивували на зміни у власній долі. Як то кажуть: «Під лежачий камінь вода не тече».

 

Серед іншого,  хлопцям надали безоплатне житло і можливість пройти виробниче навчання із отриманням відповідних документів.