Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації запрошує усіх бажаючих пройти курс Школи подружнього життя

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації запрошує усіх бажаючих пройти курс Школи подружнього життя.

Курс розпочинається 22 березня, та складається з 10-ти зустрічей, які проходять 1 раз на тиждень протягом 1,5 годин в готелі "Краматорськ" (оф.313) БЕЗКОШТОВНО!

Побудова щасливих стосунків в сім'ї здається чимось простим для тих, хто тільки вирішив одружитися і неймовірно складним для тих, хто вже спробував зробити це на практиці у своєму житті.

Ейфорична впевненість молодят в тому, що у них все вийде само собою, тому що вони один одного люблять, розпадається в перші кілька років (а іноді і місяців) сімейного життя. На жаль 65% шлюбів в Україні закінчуються розлученнями, причому 3/4 з них розпадаються в перші 5 років спільного життя. У Донецькій області відсоток розлучень досягає 80%.

Курс актуальний для всіх категорій людей: молодь, пари, які стоять на порозі створення сім'ї, подружні пари (молоді і з великим досвідом), а також ті, хто поки не має пари, щоб отримати знання про те, як не помилитися у виборі і побудувати щасливу сім'ю в майбутньому, люди, які овдовіли або пережили розлучення.

Вам розкажуть про те, як закохатися і при цьому не помилитися, що потрібно, щоб з закоханості виросла любов, як її зберегти і плекати протягом усього подружнього життя, про психологію стосунків чоловіка і жінки, про запобігання та вирішенні конфліктів і багато іншого.

Також ви зможете при необхідності отримати консультацію сімейного психолога.

Щоб вступити в Школу подружнього життя необхідно попередньо записатися у організаторів курсів на сторінці в Фейсбуці (www.facebook.com/famliv), або по тел. 099-948-04-72.