Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Зайнятість сиріт – пріоритетний напрямок роботи соцгуртожитку (м.Дружківка)

Соцгуртожиток долучився до виконання розпорядження Голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівського П.І. від 12.04.2018  № 481/5-18 «Про затвердження Програми зайнятості населення Донецької області на 2018 – 2020 роки».

За участю провідного спеціаліста Макіївського центру зайнятості, яка продовжує сприяти зайнятості соціально незахищених категорій громадян, а саме осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, серед яких є і внутрішньо переміщені особи, 20 квітня поточного року група хлопців соцгуртожитку відправилась у м.Святогірськ.

Неодноразово співпраця зі спеціалістом центру зайнятості приносить свої результати у вигляді працевлаштування на офіційне місце роботи, що так необхідно цій вразливій категорії осіб.  З хлопцями проводять мотиваційні тренінги, після яких вони активніше долучаються до самостійного пошуку роботи,  успішно працюють.

Запроваджений соціальний супровід за підходом кейс-менеджменту включає у себе пошук відповідної вакансії, координацію зв’язку між роботодавцями і спеціалістами соцгуртожитку, відслідковування успіху в професійній діяльності дітей-сиріт, підтримку з ними зв’язку і допомогу в  адаптуванні в нових умовах на підприємстві.