Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток (м.Дружківка) долучився до Дня довкілля

Коли приходить весна, припікає сонечко та все навколо квітне, наче вся земля прокидається після довгого сну. І як кожний хто довго спав, потребує причепуритися, так і довкілля потребує догляду.

Кожну третю суботу квітня в Україні з 1998 року  відзначається День довкілля. Поштовхом до його започаткування було проведення в цей день Стокгольмської конференції ООН, внаслідок якої створено програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП). На конференції був визначений критичний стан забруднення навколишнього середовища, що потребує негайного вирішення питань екології, питань всієї планети Земля.

 

Цьогоріч, як і у минулому, соцгуртожиток для дітей-сиріт долучився до Дня довкілля. Протягом  тижня спільними зусиллями працівників і клієнтів прилегла територія наче змінилась: розбиті у тому році клумби, площею 15,3 м2, наповнилися новими квітами,  25 дерев, які були висаджені ще у минулому сторіччі, обкопані, а саме подвір’я та доріжки, загальною площею майже 1100 м2, вичищені та підметені. Не залишилось поза уваги і 400 м2 приміщення, де працюють та мешкають соцгуртожитовці – проведено генеральне прибирання кімнат та інших приміщень.

 

Спільна справа – зберегти наше довкілля шляхом підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища, усвідомити відповідальність не тільки перед собою, а й перед нащадками.