Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Всесвітній день охорони праці у соцгуртожитку (м.Дружківка)

Досить часто ми чуємо про аварії, пожежі та загиблих при цьому людях. Найчастіше причиною них стає недотримання безпеки, так званий «людський фактор». У 2017 році в Україні сталось  4313 нещасних випадків на виробництві, більше 350 осіб загинуло.

Для привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми щорічно 28 квітня у всьому світі відзначається День охорони праці.

 

Не залишились у стороні від цього дня і соцгуртожитовці, розуміючи велику роль профілактики і запобігання травматизму на робочому місці як серед працівників, так і серед клієнтів, які не тільки мешкають у закладі, а також працюють у різних галузях виробництва.

Так, у закладі були розроблені заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, які передбачають масову активну роботу щодо популяризації створення безпечних та здорових умов праці.

Особливу увагу приділили пожежній безпеці: від перевірки наочностей, наявних засобів пожежогасіння та їх придатності до проведення інструктажів, занять та тренажів.

У рамках заходів до Дня охорони праці 26 квітня проведено інформаційну годину для отримувачів послуг, де не тільки розповіли про необхідність дотримуватись правил безпеки праці, нагадали про страшну катастрофу на Чорнобильській АЕС та її наслідки,  однією з причин якої стала недотримання безпеки праці, а й надали багато практичних порад щодо  особистої безпеки та безпеки праці. Наприкінці клієнтів ознайомили із засобами пожежогасіння, які знаходяться на пожежному щиту, їх призначенням та використанням і зі стендами, на яких висвітлено інформацію щодо охорони праці, цивільного захисту і пожежної безпеки.

 

Проведена робота з охорони праці, яка є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, стане запорукою збереження здоров’я та життя соцгуртожитовців і працівників.