Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На Донеччині проходить ІV обласний Форум організаторів дитячого оздоровлення та відпочинку

11 - 13 травня 2018 року у Св’ятогірську, на базі КП ОДМСОК «Перлина Донеччини», департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з центром інформаційно-методичного забезпечення дитячого оздоровлення та відпочинку Донецької області проводить ІV обласний Форум організаторів дитячого оздоровлення та відпочинку, з метою забезпечення первинного права дітей на життя і здоров’я.

 

Форум проводиться з метою впровадження в практику роботи в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку проекту «Єдиний простір – перезавантаження системи оздоровлення». В роботі форуму передбачається інтерактивні включення учасників семінару, щодо визначення умов впровадження моделі нового реабілітаційно-оздоровчого простору: мережа експериментальних майданчиків за пріоритетними напрямками моделі, на яких буде створено нові типи змісту роботи закладів, нові практики оздоровлення, виховання, нові техніки неформальної освіти; перехід від догляду дітей до якості оздоровлення дітей та безпеки перебування дітей в дитячих здравницях.

11 травня 2018 року відбулось робоче відкриття форуму за участю заступника директора департаменту - начальника управління у справах сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Золкіної Лілії Іванівни. У форумі приймають участь 140 осіб – організаторів дитячого оздоровлення та відпочинку області, а саме 17 директорів дитячих здравниць, 17 – заступників з виховної роботи та 106 вихователів та вожатих. Програма Форуму побудована із максимальним використанням інтерактивних форм - панельних та стратегічних дискусій, проектних майстерень, психолого-педагогічних лабораторій, інтерактивного ярмарку - виставки.

Заняття з учасниками Форуму проводяться за напрямками роботи в закладах. З керівництвом дитячих закладів пройшло заняття-практикум з дотримання вимог чинного законодавства у сфері санітарного законодавства, проблемами медичного обслуговування в закладах, у зв’язку з впровадженням медичної реформи, практичного виконання приписів Головного управління ДСНС України у Донецькій області та техніки безпеки під час перебування дітей. Під час роботи представники Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області, департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, Головного управління Держпраці у Донецькій області, Державної установи «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» надали шляхи вирішення  проблемних питань. З представником департаменту освіти і науки облдержадміністрації визначені проблеми духовно-морального виховання дітей в дитячих закладах та визначені орієнтири щодо впровадження моделі національно-патріотичного виховання дітей.

Вихователів та вожатих з практикою роботи з дітьми в закладах України ознайомили «Лабораторія гри» - Олексндра Кашлакова та провели майстер – класи. Також працювали творчі майстерні, медіа-майстерні, майстерня настрою, були відкриті принципи та таємниці вожатського успіху.