Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Всесвітній день вишиванки у соцгуртожитку (м.Дружківка)

Всесвітній день вишиванки - це такий день,  коли кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. Вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом. Символи і кольори, які використовуються при вишивці, володіють певним змістом.
З кожним роком популярність вишиванки, культури її носіння зростає, все більше охочих, у тому числі і молодь, носить як традиційно вишиті речі, так і більш сучасні і демократичні вишимайки (які, доречі, прийшли від наших сусідів-білорусів, де також шанують народні традиції).
Не залишились осторонь і соцгуртожитковці, вдягнувши цього дня яскраві традиційні вишиванки. У кожної вишиванки, яку вдягнув працівник, своя історія: комусь подарували діти, деякі їх отримали у спадок від пращурів, хтось проявив власну майстерність. Фото зроблено на фоні банера, дизайн якого співробітники розробляли самі і який має національно-патріотичну спрямованість. Вивіска закладу англійською мовою, яку тримає один із співробітників, не випадково потрапила на світлину:  це наш свідомий вибір європейського шляху розвитку у поєднанні з багатими українськими традиціями.

Вітаємо всіх з міжнародним святом, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.