Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Своя мазанка ліпша чужої світлиці! Дитина-сирота соцгуртожитку (м.Дружківка) отримав житло

Власне житло – це мрія. Не тільки дітей-сиріт, безхатченків чи багатодітної сім'ї, яка орендує невеличку квартиру. Майже нездійсненна мрія – власний будинок. Бо це вже земля, свій садочок, город, де можна вирощувати власну городину. А ще можна завести тварин, птахів або просто великого кудлатого собаку – найкращого у світі друга.

 

Завдяки реалізації заходів щодо придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування Програми соціально-економічного розвитку області, один з мешканців соцгуртожитку для дятей-сиріт отримав житло. Ні, отримав мрію. І така мрія здійснилась у Покровському районі завдяки спільній роботі посадовців, які співпрацювали заради реалізації прав сироти - начальника служби у справах дітей Донецької обласної держаіної адміністрації, заступника голови районної державної адміністрації, Малинівського сільського голови та багато інших.
Крім житла сироту забезпечили і роботою, що є невід'ємною складовою життя, особливо у селі.
Тому соцгуртожиток  попрощався з отримувачем послуг із впевненістю у те, що у своїй хаті та з роботою сирота не загубиться у світі.