Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У країні дитинстві розпочалась V тематична зміна

„Вір у себе – будуй Україну” – перша літня зміна 2018 р. (з 29 травня по 18 червня 2018 року) збере у дитячому центрі учасників фінальних змагань ХХV Всеукраїнської Спартакіади „Повір у себе” серед дітей-інвалідів, а також дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій (згідно «Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства „УДЦ „Молода гвардія” за рахунок бюджетних коштів”»). Від Донецької області заїхало 44 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

У програмі – проведення інтеграційно-мистецького фестивалю образотворчого, декоративно-прикладного,  літературного,  музично-театрального, фото-мистецтва, який виллється у підсумкову концертно-показову програму „Абетка України”. Інтелектуали матимуть змогу зійтися у дебатному турнірі „Спорт – це здоров’я”;  відвідати години медіаграмотності,  пограти у настільну гру-змагання „Українська революція 1917-1921років”. Поєднати творчість, багатство почуттів та знання сучасних технологій можна буде, взявши участь у конкурсі соціальних проектів – соціальні ролики, інтерактивні театри.

Насолоду, яку дарує туристичний екстрим, можна буде, відвідуючи туристично-розважальний «Мотузковий парк», наметове містечко чи ставши учасником змагань з геокешингу.

День морських пригод з аеробікою, конкурсом піщаних інсталяцій, театром боді-арту та танцювальним круїзом стане чудовим початком морського купального сезону!

Обов’язкові складові кожної зміни в дитячому центрі – спортивні змагання,  заняття у творчих гуртках і спортивних секціях, захопливі екскурсії зеленим музеєм та центром м. Одеси, відвідування одного з театрів, квест-ігри, конкурси, дискотеки, концерти, шоу – неминуче принесуть бурхливе море задоволення кожному учаснику зміни «Вір у себе – будуй Україну».

Зміна триватиме 21 день. Наступна зміна з 20 червня 2018 року.

 

Бажаємо дітям класного настрою, нових друзів, веселого відпочинку, яскравих емоцій !

 

Просимо батьків дітей або осіб, що їх замінюють за наданням путівок звертатися до структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді свого міста або району.