Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Під головуванням заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної пройшла Всеукраїнська селекторна нарада
15 червня під головуванням заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної пройшла Всеукраїнська селекторна нарада.
Під час селекторної наради було розглянуто два головних питання: забезпечення житлом дітей-сиріт та питання щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей.
Особливу увагу під час селекторної наради було приділено будівництву за державні кошти МГБ – малих групових будинків, куди можна було б влаштувати дітей з інвалідністю та виділенню під їх будівництво земельних ділянок. Такі будинки мають відповідати певним нормам доступності, тобто  бути зручними для дітей з інвалідністю. «Проектуючи МГБ, слід враховувати  ширину коридорів, наявність розсувних дверей тощо. Такі будинки, на нашу думку , мають бути одноповерховими, а ліжечка у спальнях – не можуть бути двоярусними, тобто дітям повинно бути зручно. А ще, такі будинки не слід будувати далеко від населених пунктів, адже дітям доведеться забезпечувати можливість інклюзивної освіти»,- наголосила Олександра Чуркіна.
«Якість та безпека» - під таким гаслом пройшов розгляд питання оздоровлення.
В.о. голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз висловив щиру вдячність представникам інших регіонів за небайдужість та допомогу в оздоровленні та відпочинку дітей, які проживають на лінії зіткнення!
«11829 дітей, які мешкають на лінії зіткнення насамперед потребують оздоровлення та відпочинку. На сьогодні в Донецькій області вже відкрито 8 позаміський дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в яких перебуває близька 2000 дітей, а також працює 435 таборів з денним перебуванням» - зазначив Ігор Стокоз.
На території області влітку 2018 року планують свою роботу 20 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.